KW| 

Fame MMA. Iskrzy przed wielką walką. Don Kasjo nazwał Najmana "ogórkiem"!

16

- Ja jestem dla robienia show i żeby wygrywać z tymi ogórkami, których dostaję. Trzech już zlałem, teraz będzie czwarty w postaci Najmana - zapowiada Don Kasjo przed walką z "El Testosteronem".

Fame MMA. Iskrzy przed wielką walką. Don Kasjo nazwał Najmana "ogórkiem"!

Na tę walkę czekają już wszyscy fani Fame MMA. Pod koniec listopada do oktagonu wejdą Marcin Najman i Don Kasjo. Między panami iskrzy coraz mocniej. "El Testosteron" prowokuje rywala w mediach społecznościowych.

W południe góry, a wieczorem siła. Ja stoczę ostatnią walkę. Żadnej presji. Przygotowuje się najlepiej, jak potrafię. Dziś słyszałem, iż Don Kasjo ma zapaść się pod ziemię i wyjechać z kraju, jak przegra - napisał prowokacyjnie Najman na Instagramie.

Błyskawiczna reakcja rywala

Na odpowiedź Don Kasjo nie trzeba było długo czekać. Zawodnik był gościem vloga Andrzeja Kostyry, dziennikarza "Super Expressu". Kasjusz Życiński nie pozostawił suchej nitki na Najmanie. W mocnych słowach wypowiedział się na jego temat.

Nigdy nie będziemy kumplami. Kiedyś był mi obojętny, ale później zaczął mnie drażnić, gdy opowiadał głupoty o prawdziwych sportowcach. Ja jestem dla robienia show i żeby wygrywać z tymi ogórkami, których dostaję. Trzech już zlałem, teraz będzie czwarty w postaci Marcina Najmana - przyznał Don Kasjo.
Byłoby mi wstyd przegrać z takimi ogórkami. Walka długo nie potrwa, bo nie będę się z nim bawił - zapowiedział.

Gala FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada. Najman i Don Kasjo zmierzą się w pojedynku na zasadach bokserskich, ale w małych rękawicach przeznaczonych do MMA.

Zobacz także: Żużel. Świetne ściganie w Lesznie oraz groźny wypadek Iversena i Woffindena. Zobacz kronikę PGE Ekstraligi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić