Fighterka zaskoczyła strojem. Lil Masti w świątecznej odsłonie

19

Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, na Instagramie nie sprawia wrażenia groźnej wojowniczki, jak czyni to w oktagonie. Pozory jednak mylą, bo fani dobrze wiedzą, na co ją stać, kiedy walczy!

Fighterka zaskoczyła strojem. Lil Masti w świątecznej odsłonie
Lil Masti (Instagram)

Nowa fotka Lil Masti robi wrażenie. Influencerka w świątecznym swetrze oraz ozdobnych rogach renifera stoi w kuchni. Sam post też jest dość nostalgiczny. "Nie żałuję żadnych swoich decyzji. Dzięki temu jestem tu gdzie jestem i jestem szczęśliwa" - napisała. Szybko przeanalizowała, co się wydarzyło, a punktem wyjścia był fakt, że do świąt pozostały tylko 22 dni.

Fani Anieli zastanawiają się jednak, co z kolejną walką? Przypomnijmy, że Lil Masti była związana z Fame MMA. Ostatecznie jednak po dwóch walkach drogi się rozeszły, obie strony nie mogły dojść do porozumienia, prawdopodobnie chodziło o pieniądze.

W sierpniu Lil Masti powróciła, ale podczas gali High League. Jej rywalką była mistrzyni w boksie, Ewa Brodnicka. Aniela Bogusz po zaciętej walce poradziła sobie z przeciwniczką i wciąż jest niepokonana. Dzięki temu jest już na 15. miejscu wśród najlepszych zawodniczek MMA w naszym kraju!

Wiadomo już, że w 2022 roku odbędą się trzy gale High League. W lutym w Krakowie, w czerwcu w Gdańsku oraz we wrześniu w Gliwicach. Póki co włodarze nie potwierdzili żadnych walk.

Lil Masti nie spoczywa jednak na laurach. Cały czas mówi o swojej karierze w MMA, więc prawdopodobnie jej nazwisko znajdzie się w karcie walk którejś z gal High League. Pozostaje tylko czekać na wieści.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Tego gola można oglądać w nieskończoność. Jak on to zrobił?!
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić