Gala Fame MMA 10 przełożona! Znamy powody

44

Jubileuszowa gala Fame MMA 10 miała odbyć się 17 kwietnia w łódzkiej wytwórni. W sobotę organizatorzy poinformowali jednak, że przekładają zarówno pierwszą konferencję, jak i samo wydarzenie.

Gala Fame MMA 10 przełożona! Znamy powody
Gala Fame MMA 9 obfitowała w emocje (Facebook, Fame MMA)

Gala Fame MMA 10 zapowiada się niezwykle ekscytująco. W walce wieczoru Kasjusz "Don Kasjo" Życiński powalczy z zawodnikiem UFC Normanem Parke. Choć jubileuszowe wydarzenie miało się odbyć pięć tygodni po dziewiątej gali, organizatorzy zdecydowali się zmienić termin.

I Konferencja FAME MMA 10 zostaje przełożona na 28 marca! Jubileuszowa gala FAME MMA 10 odbędzie się w maju (dokładną datę podamy w najbliższych dniach) - czytamy na Facebooku.

Jaki jest powód takiego ruchu? Chodzi głównie o względy techniczne. Organizatorzy zmagali się z atakami, przez co użytkownicy, którzy wykupili dostęp do gali przez system PPV, mieli problem z transmisją.

Robimy to z myślą o wszystkich fanach FAME. Wraz ze StreamOnline, a także naszym nowym partnerem ds. zabezpieczeń cyfrowych, będącym liderem w zakresie technologii szerokopasmowych, poświęcimy ten czas przede wszystkim na wprowadzenie dodatkowych rozwiązań zabezpieczających lokalną infrastrukturę - wyjaśniają organizatorzy.

By zrehabilitować się za problemy z ciągłością transmisji, użytkownicy dostaną coś ekstra. Ci, którzy mieli wykupiony dostęp do Fame MMA 9, obejrzą za darmo galę Hype. Będzie na niej sześć walk oraz jeden "superfight" w zupełnie nowej formule.

Nowy termin gali ucieszy z pewnością też niektórych zawodników. Będą mieli więcej czasu na przygotowania, a w przypadku na przykład Kamili Wybrańczyk - również regenerację po ostatnim występie.

Zobacz także: Fame MMA 9. Sylwester Wardęga tłumaczy, co poszło nie tak
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić