Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo w prywatnym samolocie. Widok robi wrażenie!

73

Cristiano Ronaldo jest jednym z najbogatszych sportowców na świecie. Nic dziwnego, że stać go na luksusowe maszyny. Wnętrze prywatnego samolotu robi ogromne wrażenie.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo w prywatnym samolocie. Widok robi wrażenie!
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo w prywatnym samolocie. Widok robi wrażenie! (Instagram)

W rankingu najbogatszych sportowców w 2020 roku pierwsze miejsce należało do Rogera Federera, który za poprzedni rok zarobił 106,3 mln euro. Tuż za nim uplasował się Cristiano Ronaldo, który w Juventusie rocznie inkasuje 30 mln euro netto. To jednak nie wszystko, gdyż CR 7 ma liczne kontrakty reklamowe czy... Instagram. Na tym medium zarabia rocznie blisko 50 mln euro.

Nic dziwnego, że Ronaldo stać na najlepsze samochody, jachty czy eleganckie prywatne samoloty. Ostatnią maszynę najczęściej wykorzystuje do podróżowania pomiędzy Turynem a Portugalią. Samolot jest w stanie osiągnąć prędkość 900 km/h.

Gulfstream G200 został wprowadzony na rynek w 1999 roku. Wyprodukowano zaledwie 250 sztuk tego samolotu. Ronaldo zakupił tę maszynę za kwotę 20 mln euro (około 100 mln złotych).

Łóżko w samolocie. Ronaldo i Rodriguez w podróży

Oprócz wielu innych zalet, samolot jest niezwykle luksusowy w środku. Są wygodne fotele i dużo elementów ze złota. Co ciekawe, można w nim spokojnie... pójść spać, co zaprezentowała Georgina Rodriguez na Instagramie. Oprócz tego maszyna wyposażona jest w wi-fi, telefon, piekarnik elektryczny, mikrofalówkę czy lodówkę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Mariusz Grabowski: Rodzina Gromdy się rozrasta. To już piąta gala, a my nie mamy nawet roku
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić