aktualizacja 

Gwiazda FAME MMA odpoczywa na Malediwach. Co za widoki

12

Arkadiusz Tańcula jest trenerem personalnym, aktorem oraz przede wszystkim zawodnikiem MMA. W 2022 roku planuje kolejne walki, ale najpierw udał się na wymarzone wakacje.

Gwiazda FAME MMA odpoczywa na Malediwach. Co za widoki
Gwiazda FAME MMA odpoczywa na Malediwach. Co za widoki (Instagram)

Przykład FAME pokazuje, że freakowe organizacje MMA mają w Polsce ogromny potencjał. Dostęp do ostatniej gali w PPV wykupiło ponad 500 tysięcy osób. FAME to nie wszystko, bo w 2022 roku swoje gale zorganizują także High League, MMA VIP czy Prime Show MMA, którego włodarzem jest "Don Kasjo", czyli Kasjusz Życiński.

W freakowych galach walczą głównie youtuberzy, influencerzy czy aktorzy. Jednym z nich jest Arkadiusz Tańcula. Największą popularność dała mu rola gangstera Ryżego w serialu Lombard. Życie pod zastaw.

Właśnie na planie tej produkcji spotkał się z Mateuszem Murańskim, który był jego rywalem na FAME MMA 10. Wszystko wskazuje na to, że do rewanżowej walki dojdzie na kolejnej edycji imprezy, która odbędzie się w marcu.

Wypoczynek przed walką

Tańcula skupił się ostatnio na ładowaniu akumulatorów. Razem z dziewczyną poleciał na Malediwy, gdzie cieszy się pięknymi widokami.

Czy to nie jest paradoks? Kiedyś miałem na Windowsie tapetę z tego miejsca. Klikałem jak po*** i nic… Odkąd mam Maca nie muszę klikać tylko wsiadam w samolot i jestem - napisał humorystycznie Tańcula.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Takich widoków może pozazdrościć po wielu osób. Na samym Instagramie śledzi po blisko 370 tysięcy osób.

Zobacz także: Sondaż o Polskim Ładzie. Reakcja wiceministra edukacji
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić