Problemy Marcina Najmana. Czarne chmury nad galą w Kielcach

26

Gala MMA-VIP 4 zapowiadana była, że odbędzie się 25 lutego w Kielcach. Głos w tej sprawie zabrał wiceprezydent Kielc na Twitterze.

Problemy Marcina Najmana. Czarne chmury nad galą w Kielcach
Filip Radwanski listopad 2020, park, spacer, wypoczynek, poza, Marcin Najman (AKPA, Filip Radwanski)

W ostatnich dniach głośno jest o federacji MMA-VIP, w której ważną rolę odgrywa Marcin Najman. W sobotę podczas oficjalnej konferencji prasowej ogłoszono, że Andrzej Zieliński, znany jako "Słowik" został ogłoszony szefem federacji.

Nowy "boss", bo tak został nazwany, wszedł na scenę w smokingu i czarnej, tajemniczej masce do muzyki z filmu "Ojciec chrzestny". Opinia publiczna była mocno oburzona tym faktem.

Zieliński za swoje błędy, za swoje grzechy, tutaj te doczesne, odsiedział wyroki. Wyszedł niedawno na wolność. Wielu z was zarzuca mi to, że ja dałem mu możliwość dałem mu szanse, aby funkcjonował w legalnym interesie - argumentował Najman.

Gala MMA-VIP 4 jest zaplanowana na 25 lutego w Kielcach. W trakcie wydarzenia mamy zobaczyć kilka ciekawych pojedynków, na czele z Najman - "Misiek z Nadarzyna" czy Krystian "Krycha" Wilczak - Rafał Jackiewicz.

Nie wiadomo jednak czy gala faktycznie odbędzie się w Kielcach. Jak poinformował Marcin Stępniewski, radny Kielc, miasto wstępnie wycofało się z podpisania umowy z MMA VIP. "Współpraca z byłymi gangsterami takimi jak "Słowik" to coś obrzydliwego dlatego dziwie się, że było to rozważane" - napisał na Twitterze.

Wiceprezydent zabrał głos

Swój głos w mediach społecznościowych zabrał także Marcin Chłodnicki, czyli wiceprezydent Kielc. Jego zdaniem... miasto nie podpisało żadnej umowy z organizacją MMA-VIP.

Miasto nie ma się z czego wycofywać, bo nigdy nie było stroną w tym wydarzeniu. Wycofać to można się jeśli w czymś brało się udział. Tu taka sytuacja nie miała miejsca - napisał.
Zobacz także: Mieszkał w hotelu przez miesiąc. Straszne, co po sobie zostawił
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić