VDB| 

Gwiazda magazynów dla dorosłych wspierała Anglików. Pokazała, co zrobiła

64

Przed finałem Euro 2020 w Anglii zapanował szał. Każdy starał się, jak tylko mógł wesprzeć reprezentację w walce o tytuł. Gwiazda magazynów dla dorosłych, Keeley Hazell, zdradziła nietypowy sposób w jaki chciała pomóc angielskim piłkarzom. Ostatecznie na niewiele się to zdało.

Gwiazda magazynów dla dorosłych wspierała Anglików. Pokazała, co zrobiła
Keeley Hazell (Instagram.com)

Reprezentacja Anglii w finale Euro 2020 w dramatycznych okolicznościach uległa Włochom w konkursie rzutów karnych. Jednak trzeba przyznać, że na piłkarzach z Wysp Brytyjskich ciążyła ogromna presja. Już od kilku dni Anglicy wręcz oszaleli na punkcie kadry i jej finałowego występu.

Znane osobistości prześcigały się w tym jak udzielają wsparcia piłkarzom. Jednak największym hitem okazał się nietypowy pomysł gwiazdy magazynów dla dorosłych - Keeley Hazell.

Angielska modelka i aktorka postanowiła wysłać reprezentacji Anglii... zdjęcia swojego biustu. Relację z tego jak wiekopomnego wydarzenia zamieściła na InstaStory.

Więc królowa napisała list.... - Keeley Hazell nawiązała w podpisie do listu wysłanego do reprezentacji przez Elżbietę II.
Powodzenia chłopcy - miał brzmieć podpis MMS do angielskiej kadry.

Czy ta wiadomość trafiła do reprezentantów Anglii? Wątpliwe. Jednakże "Daily Star" podkreśla, że widząc początek meczu w wykonaniu angielskiej kadry można było odnieść wrażenie, że chyba jednak widzieli to zdjęcie i byli wyjątkowo zmotywowani.

Ostatecznie na niewiele się to zdało. W drugiej połowie Włochy doprowadziły do remisu 1:1 i do rozstrzygnięcia potrzebny konkurs rzutów karnych. W tych lepsza okazała się ekipa z Półwyspu Apenińskiego, co musiało wiązać się z ogromnym zawodem angielskich kibiców.

Zobacz także: Euro 2020. Eksplozja radości. Tak Włosi w Rzymie świętowali zwycięstwo
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić