Gwiazdor PSG oskarżony o zdradę. Padły mocne słowa

15

Wanda Icardi, partnerka i menedżerka Mauro Icardiego usunęła wszystkie zdjęcia z piłkarzem i oskarżyła go o zdradę z prostytutką. W niedzielę do sprawy odniósł się sam piłkarz.

Gwiazdor PSG oskarżony o zdradę. Padły mocne słowa
Gwiazdor PSG oskarżony o zdradę. Padły mocne słowa (Instagram)

Pomiędzy piłkarzem a Wandą nie dzieje się jednak najlepiej. Modelka usunęła ze swojego profilu na Instagramie wszystkie zdjęcia z Mauro Icardim. Pozostawiła jedynie zapisane wcześniej Instastories.

Przypomnijmy, że Icardi był w przeszłości wielkim przyjacielem innego piłkarza Maxiego Lopeza, lecz w oko wpadła mu... jego dziewczyna Wanda. Wtedy modelka zerwała z Lopezem i została partnerką Icardiego, a panowie z przyjaciół stali się wrogami.

Piłkarz zaskakuje na Instagramie

W niedzielę do sprawy ustosunkował się sam piłkarz. Mauro najpierw udostępnił wspólne zdjęcie z Wandą na Instastories, a następnie życzył jej wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy (w Argentynie obchodzi się go 17 października).

Eksperci uważają jednak, że... nie było to aktualne zdjęcie pary. Wanda dalej ma być zła na piłkarza PSG, a przyszłość ich związku stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Zobacz także: Skandaliczne zachowanie albańskich kiboli podczas meczu z Polską. W przeszłości już widzieliśmy takie obrazki
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić