Hitowa gala FAME MMA? Zdradził szczegóły

2

KSW jako pierwsza organizacja MMA zorganizowała swoją galę na stadionie PGE Narodowym. Czy tą drogą pójdzie także FAME? Jeden z włodarzy zdradził szczegóły.

Hitowa gala FAME MMA? Zdradził szczegóły
Hitowa gala na FAME MMA? Włodarz zdradza szczegóły (YouTube)

KSW 39 Colosseum była to historyczna i największa gala federacji KSW, która odbyła się na PGE Narodowym. Stadion zapełnił się praktycznie do ostatniego miejsca, a kibice oglądali wiele ciekawych walk. Coraz więcej mówi się, że drogą KSW pójdzie FAME MMA, które bije rekordy popularności w sprzedanych PPV.

FAME MMA od dwóch lat myśli o zorganizowaniu gali na PGE Narodowym, ale jak dotąd na przeszkodzie stawała pandemia koronawirusa. W 2022 roku wielki plan może jednak w końcu wypalić.

Mamy zarysowanych co najmniej kilka scenariuszy jak ta karta mogłaby wyglądać, żeby stwarzała tą możliwość sprzedania i zdobycia takiego poziomu zainteresowania i oglądalności, żeby tak ogromny obiekt jak PGE Narodowy wypełnić. Jest kilka wariantów, rozmawiamy z kilkoma zawodnikami, którzy są tym zainteresowani - powiedział Krzysztof Rozpara w rozmowie z portalem mma.pl.

Pierwsze emocje w marcu

Organizacja FAME MMA zaplanowała na 2022 rok cztery gale. Mają się odbyć: 26 marca, 28 maja, 27 sierpnia i 29 października. Areną pierwszych zmagań będzie gala w Gliwicach.

W walce wieczoru zmierzą się Sergiusz "The Nitrozyniak" Górski i Paweł "Unboxall" Smektalski. Na gali zawalczą także Norman Parke, Popek, Amadeusz Ferrari, Adrian Polak czy Marta Linkiewicz. Łącznie odbędzie się dziewięć walk, z czego sześć na zasadach MMA i trzy w formule K-1 na małe rękawice.

Zobacz także: Rosja liczy się tylko z USA? "Europejczyków uważają za mięczaków i frajerów"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić