Ich związek nie był oczywisty. Gdy ją poznał, miała kogoś innego

10

"Dumna!". Tak decyzję o zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez Kamila Grosickiego skomentowała Dominika Grosicka. Kobieta wielokrotnie okazywała mocne wsparcie dla męża. Okazuje się jednak, że piłkarz o swoją miłość musiał się sporo natrudzić.

Ich związek nie był oczywisty. Gdy ją poznał, miała kogoś innego
Ich związek nie był oczywisty. Gdy ją poznał, miała kogoś innego (Instagram, PAP, Leszek Szymański)

W trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej Kamil Grosicki oficjalnie zapowiedział zakończenie kariery reprezentacyjnej po Euro 2024. Decyzja ta jeszcze przed mistrzostwami była do przewidzenia, jednak mimo to większość internautów była zaskoczona takim wyznaniem polskiego skrzydłowego.

W kierunku "Grosika" padło wiele komplementów i podziękowań za to, co zrobił dla polskiej reprezentacji. Emocji nie kryła także jego żona Dominika Grosicka, która słowa z konferencji skomentowała krótkim wpisem: "Jestem dumna".

Para jest małżeństwem od 2011 roku, gdy w Mostach pod Szczecinem powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Zanim do tego doszło Kamil Grosicki musiał się sporo natrudzić, aby zdobyć ukochaną. Gdy zaczął się w niej podkochiwać, miała ona innego partnera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Prosto z Euro". Raport przed meczem z Francją. "Na ten moment faworytem jest Skorupski"

Kim jest Dominika Grosicka?

Byłem w niej strasznie zakochany, ale ona miała kogoś innego. Więc ja byłem kumplem, przyjacielem, choć cały czas się w niej podkochiwałem. Przez chwilę byliśmy razem, potem na rok odstawiła mnie na boczny tor. Pamiętam, jak wracałem z meczu Jagiellonii, napisałem do niej, oddzwoniła, zaczęliśmy rozmawiać. Miałem dwa dni wolnego, pojechałem do niej. I tak się zaczął nasz związek – opowiadał Grosicki w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Jak się później okazało, między Dominiką a Kamilem zaiskrzyło uczucie, które zaowocowało wielką miłością. Para obecnie zamieszkuje okolice Szczecina, gdzie pracuje i wychowuje dwójkę dzieci.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dominika Grosicka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych WAG w Polsce. Sporą popularność zyskała za sprawą swoich trików modowych i makijażowych. Jak wspominała w wywiadach, od lat marzy, aby móc realizować się w tej branży zawodowo, jednak ze względu na pracę męża jest to utrudnione.

Autor: KARO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić