Jędrzejczyk gotowa na bitwę z Chinką. Pokazała wymowne zdjęcie

19

Joanna Jędrzejczyk skrupulatnie przygotowuje się do nadchodzącej walki w UFC. Polka trenuje nawet z mężczyznami, a na najnowszym zdjęciu jest "uzbrojona" od stóp do głów.

Jędrzejczyk gotowa na bitwę z Chinką. Pokazała wymowne zdjęcie
Jędrzejczyk gotowa na bitwę z Chinką. Pokazała wymowne zdjęcie (Instagram)

Większość kibiców odzwyczaiła się już od widoku Joanny Jędrzejczyk w oktagonie. Po raz ostatni doświadczona Polka zaprezentowała się na gali UFC w Las Vegas, jeszcze przed wybuchem pandemii COVID-19. 34-latka przegrała co prawdą z Chinką Zhang Weili, jednak ich walka zachwyciła cały świat.

W czerwcu dojdzie do rewanżu obu zawodniczek. Już wiadomo, że odbędzie się on 12 czerwca w Singapurze na gali UFC 275.

Joanna Jędrzejczyk była mistrzynią UFC w latach 2015-2017. W tym czasie aż pięć razy obroniła tytuł w wadze do 52 kg. Dla największej organizacji MMA na świecie olsztynianka walczy od niemal 8 lat. Jej aktualny rekord zawodowy to 16 zwycięstw i 4 porażki. Do rewanżu z Zhang "JJ" Polka przygotowuje się w American Top Team na Florydzie.

Mocny trening Joanny Jędrzejczyk. Pokazała zdjęcie

Jędrzejczyk od wielu tygodni wylewa poty w Stanach Zjednoczonych. W maju odbywa ostatnie ostre treningi przed prestiżową walką w Singapurze. Jest na tyle mocno, że Polkę uzbrojono od stóp do głów.

Na najnowszym zdjęciu, które Jędrzejczyk pokazała w mediach społecznościowych, widzimy, jak trenuje z Alexandre Pantoją z Brazylii. "JJ" miała ochraniacze na nogach oraz głowie, aby nie stała się jej żadna krzywda przed walką. - Aby być najlepszym, musisz zostać pokonany przez najlepszych - napisała polska zawodniczka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Niedawno w rozmowie z dziennikarzem Damonem Martinem Joanna Jędrzejczyk ujawniła, że podpisała nową umowę z UFC i to właśnie w tej federacji chce zakończyć karierę. Oznacza to, że 34-latka na pewno nie zawalczy w KSW, które miało chrapkę na zakontraktowanie Jędrzejczyk.

Zobacz także: Obejrzyj także: Milioner chwali się luksusową łodzią. Tak na niej szaleje
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić