LAK| 

Kammel pochwalił Jędrzejczyk i się zaczęło... Mocno mu się oberwało

120

Joanna Jędrzejczyk wystąpi w kolejnym programie TVP. Najprawdopodobniej chodzi o show "To był rok!". Na Instagramie bardzo chwalił ją Tomasz Kammel. A w komentarzach lawina krytyki - fani powracają do tematu odejścia Marzeny Rogalskiej.

Kammel pochwalił Jędrzejczyk i się zaczęło... Mocno mu się oberwało
Kammel i Jędrzejczyk. (Instagram)

O Joannie Jędrzejczyk zrobiło się ostatnio głośno, po tym jak pojawiła się informacja, że sportsmenka będzie jurorką w programie "Dance, dance, dance", zastępując w tej roli Annę Muchę. W komentarzach rozpętała się żarliwa dyskusja. Nie brakowało takich, którzy ostro krytykowali Jędrzejczyk. Ta kompletnie się tym nie przejęła. Poszła nawet za ciosem.

Okazuje się, że Jędrzejczyk weźmie udział w kolejnym programie w TVP. Będzie to najprawdopodobniej show "To był rok!". Na Instagramie rąbka tajemnicy uchylił Tomasz Kammel, który pokazał zdjęcie z planu. Bardzo chwalił Jędrzejczyk za występ, wypowiadał się o niej w samych superlatywach.

Spotkanie po latach. Co w sercu to na języku. Joanna Jędrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy? Wspólny program i mega zabawa na planie. Super dzień. Joanna dziękuję za świetny czas! - napisał na Instagramie.

Kammelowi mocno się oberwało

Pod wpisem Kammela rozgorzała bardzo mocna dyskusja. Pojawiło się wiele mocnych komentarzy pod jego adresem. Wszystko z racji tego, że prezenter do tej pory program "To był rok!" prowadził z Marzeną Rogalską, która ostatnio, po 12 latach pracy, postanowiła zrezygnować z TVP.

Wydawało się, że Kammel będzie pierwszą osobą, która pożegna Marzenę Rogalską w social mediach, ale z jakiś powodów tak się nie stało. Prezenter zbył odejście koleżanki milczeniem, co wyraźnie nie spodobało się internautom. Ci mocno go za to krytykują.

"Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Zupełny brak wyczucia. Przyjdzie pora i na Pana Tomasza" - napisał jeden z internautów. Inny dodał: "karma wraca".

Nowa przyjaciółka? Jest takie powiedzenie "Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" - czytamy. Mocnych komentarzy nie brakuje.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić