Kibic uderzył piłkarza, a piłkarz... Szaleństwo na boisku w Kolumbii

52

Do karygodnego zdarzenia doszło na stadionie w Kolumbii. Piłkarz oczekiwał na rozpoczęcie meczu i wtedy dostał cios od tyłu. Po sekundzie ruszył w pościg za agresorem.

Kibic uderzył piłkarza, a piłkarz... Szaleństwo na boisku w Kolumbii
Incydent przed meczem w Kolumbii (Twitter, La Voz Del Embajador)

Daniel Catano jest doświadczonym piłkarzem, który przez całe sportowe życie jest związany z Kolumbią. Urodzony w Bello gra na pozycji ofensywnego pomocnika. Najbardziej znanym zespołem w jego zawodniczym życiorysie jest Independiente Medellin. Później przez cztery lata reprezentował Deportes Tolima.

Kibice Deportes Tolima mocno zżyli się z piłkarzem przez ten czas i mieli mu za złe warty około miliona dolarów transfer do zespołu Millonarios. Doszło do niego w 2022 roku. Pierwsza wyprawa na stadion poprzedniego pracodawcy była przykrym przeżyciem dla Daniela Catano.

Kolumbijczyk rozpoczął mecz w podstawowym składzie i po ostatniej nardzie z kompanami z zespołu oczekiwał na pierwszy gwizdek sędziego. Do wprawienia piłki w ruch pozostały sekundy i w tym momencie na boisko wtargnął z trybun pseudokibic. Fani futbolu w Ameryce Południowej są znani z krewkich zachowań, ale ta osoba przekroczyła wszystkie granice.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Intruz nagle podbiegł do Daniela Catano i wymierzył piłkarzowi cios w tył głowy. Incydent miał ciąg dalszy, ponieważ rozjuszony sportowiec ruszył w pościg za agresorem i z impetem powalił go na boisko. Publiczność nie była zachwycona, ponieważ sportowiec dał się ponieść emocjom na stadionie rywala.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Tuż po wymianie ciosów interweniował ochroniarz, a natychmiastowe wyprowadzenie chuligana pozwoliło na rozpoczęcie meczu. Poważny incydent nie mógł umknąć uwadze osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na stadionach.

Nagranie zdarzenia zostało przypomniane w mediach społecznościowych na profilu "La Voz Del Embajador" i obejrzane już ponad milion razy na Twitterze. Internauci byli podzieleni w ocenie zachowania piłkarza - część była zachwycona odwagą, natomiast inni zwracali uwagę, że nie on powinien zająć się wymierzeniem sprawiedliwości pseudokibicowi.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić