Kibice mieli dość porażek. Musiało interweniować wojsko!

0

Seria remisów i porażek sprawiła, że drużyna Ordabasy, zamiast piąć się w tabeli, zaczęła zbliżać się w pewnym momencie do strefy spadkowej. Kibice nie wytrzymali, co doprowadziło do dramatycznych scen. Interweniować musiało wojsko!

Kibice mieli dość porażek. Musiało interweniować wojsko!
Kibice Ordabasy Szkyment mieli dość porażek (Instagram)

W 2020 roku kazachska drużyna Ordabasy Szkyment walczyła o grę w Lidze Europy. Tegoroczny sezon (w Kazachstanie gra się systemem wiosna-jesień) nie rozpoczął się jednak dla tego zespołu najlepiej.

Klub ma problem ze zdobywaniem punktów i strzelaniem bramek. Piłkarze tego zespołu zaliczyli serię siedmiu meczów bez zwycięstwa. Ordabasy Szkyment przerwało złą passę 12 czerwca, aby w kolejnym meczu znów przegrać - u siebie z Aktobe (0:1).

Kibice zablokowali wyjazd piłkarzy. Stracili cierpliwość

To nie spodobało się kibicom. Fani w końcu stracili cierpliwość, co doprowadziło do dramatycznych scen. Tłum uniemożliwił wyjazd ze stadionu autobusowi. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci, widać, że interweniować musiało wojsko.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kolejnego dnia kibice odbyli spotkanie z piłkarzami. Doszło do niego na boisku treningowym. Portal rt.com poinformował, że rozmowy nie przyniosły skutku. Fani mają dość działań klubu i domagają się zmian.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Najwyraźniej drastyczne środki przyniosły efekt. Piłkarze Ordabasy mierzyli się w ostatnim meczu ligowym z niepokonanym FC Astana i zdołali to spotkanie wygrać 2:0.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: „To się nie mieści w głowie”. Ekspert zniesmaczony przychylnym zachowaniem polskich kibiców
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić