Kłopoty rywala Najmana. "Zawinęli mnie na dołek"

20

Marcin Najman w sobotę stoczy pożegnalną walkę. Podczas gali MMA VIP zmierzy się z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. Okazuje się, że do pojedynku w ogóle mogło nie dojść. W ostatnich dniach rywala "El Testosterona" spotkało coś, czego zupełnie się nie spodziewał. Opowiedział o tym podczas ważenia.

Kłopoty rywala Najmana. "Zawinęli mnie na dołek"
Marcin Najman (fot. East News)

Gala MMA VIP organizowana jest przez Marcina Najmana. Sam "El Testosteron" zmierzy się z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem w walce wieczoru.

W piątek odbyły się oficjalny trening medialny i ważenie. Zawrzało, kiedy twarzą w twarz stanęli Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki i Adrian Cios. Doszło pomiędzy nimi do przepychanek i musiała interweniować ochrona.

Na zakończenie na środku pojawili się główni bohaterowie sobotniej imprezy. Zaprezentowano efektowną przemianę Szymona "Taxi Złotówy" Września, który schudł w ciągu nieco ponad dwóch lat blisko 60 kg.

Okazuje się, że do walki mogło w ogóle nie dojść. Powiedział o tym "Taxi Złotówa". Tuż przed pojedynkiem... trafił do aresztu.

Pozdrowienia dla funkcjonariuszy komendy Szczecin-Pogodno, którzy zawinęli mnie na dołek na 48 godzin, tuż przed galą. Oraz pozdrowienia dla PDOZ ze Szczecina, którzy wypuścili mnie całkiem niedawno, że zdążyłem tutaj na czas. Miałem w głowie, że cała ciężka praca pójdzie na marne, ale na szczęście jestem. To dla mnie dodatkowa motywacja - powiedział.
Każdy z nas ma swoją walkę. Szymon walczy o swoje marzenia, a ja o to, żeby się pożegnać zgodnie ze swoim sumieniem. Chcę dać z siebie wszystko. Myślę, że wrażeń na pewno nie zabraknie - odpowiedział Najman.
Zobacz także: MMA-VIP: MARCIN NAJMAN ORAZ TAXI ZLOTÓWA ZAPREZENTOWALI FORMĘ! KTO WYGRA TO STARCIE?

Gala MMA VIP. Gdzie oglądać?

Gala MMA VIP odbędzie się w sobotę, 13 lutego o godz. 19:30. Pojedynkiem wieczoru będzie starcie Marcina Najmana z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. Ponadto dojdzie do walki żużlowców - Edwarda Mazura i Dominika Tymana.

Impreza transmitowana będzie w systemie pay-per-view (PPV). Dostęp do gali kosztuje 19,95 zł. Łącznie odbędzie się siedem pojedynków. Rywalizacja odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym.

Zobacz także: Tak miażdży polski "Chińczyk"! Zobacz najlepsze skończenia
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić