aktualizacja 

Kossakowski chce walki na gołe pięści. Nazwał potencjalnego rywala "petem"

16

Choć do tej walki dojdzie dopiero w lutym, to już teraz jest o niej bardzo głośno. Podczas gali Prime Show MMA rękawice skrzyżują były dziennikarz TVP Ziemowit Piast Kossakowski i lewicowy aktywista Jaś Kapela. Kossakowski wskazał już kolejnego potencjalnego rywala. Nazwał go "petem" i wyzwał do walki na gołe pięści.

Kossakowski chce walki na gołe pięści. Nazwał potencjalnego rywala "petem"
Jaś Kapela i Ziemowit Piast Kossakowski (Instagram)

O tym, że Kossakowski i Kapela mogą pojawić się w oktagonie, mówiło się już od dłuższego czasu. W końcu ustalono szczegóły i obaj rozstrzygną swój konflikt podczas gali Prime Show MMA.

Kapela nie ma żadnych świętości. Szarga pamięć żołnierzy wyklętych, górników, którzy oddawali krew i życie za Polskę. Musi dostać w ten pusty, lewacki łeb i od tego jestem ja - mówił podczas konferencji prasowej.

Kossakowski chce walki z "Kamerzystą"

Okazuje się, że Ziemowit Piast Kossakowski liczy na kolejną walkę. Wyzwał na pojedynek "Kamerzystę", który niebawem zmierzy się z "Lordem Kruszwilem". Przedstawił od razu swoje warunki.

To pet, który znęcał się nad osobą niepełnosprawną dla własnej frajdy i ego. Poniżył go publicznie. Z tym petem trzeba jechać. Nie mam nic wspólnego z tym światem "Kamerzysty". Tak jak powiedziałem, 100 koła papieru i bijemy się na gołe pięści na dwójce - powiedział w programie "Zadyma".

Prime Show MMA. Kiedy się odbędzie?

Gala Prime Show MMA odbędzie się 19 lutego 2022 roku w Łodzi. Zmagania obejrzeć będzie można w systemie pay-per-view. Koszt dostępu zaczyna się od 29,99 zł.

Zobacz także: Była partnerka Milika przeszła metamorfozę. Trudno oderwać wzrok!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić