Ukończyła studia. Nie zgadniecie, kim z wykształcenia jest partnerka Szpilki

35

Kamila Wybrańczyk zyskuje na popularności w mediach społecznościowych. Okazuje się, że partnerka Artura Szpilki ukończyła trudny i mało popularny kierunek studiów. Nie zgadniecie, jakie wykształcenie ma gwiazda Fame MMA.

Ukończyła studia. Nie zgadniecie, kim z wykształcenia jest partnerka Szpilki
Kamila Wybrańczyk (Instagram)

Podczas marcowej gali Fame MMA 9 wzbudziła ogromne zainteresowanie. Starcia Kamili Wybrańczyk z Kamilą "Zusje" Smogulecką fani wprost nie mogli się doczekać. W oktagonie górą była partnerka Artura Szpilki. Zrobiła na tyle dobre wrażenie, że kibice zobaczą ją także podczas gali Fame MMA 10, którą zaplanowano w maju tego roku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kamila Wybrańczyk coraz śmielej rozpycha się zatem w świecie mieszanych sztuk walki, ale świetnie radzi sobie także w mediach społecznościowych. Na brak popularności nie może narzekać. Tylko sam jej profil na Instagramie śledzi aż 244 tys. osób. Popularność ma jednak także swoje gorsze strony. Czasami partnerka Artura Szpilki musi zmierzyć się z hejtem.

Niektórzy internauci zarzucali sportsmence brak wyższego wykształcenia. To nieprawda. Okazuje się bowiem, że Kamila Wybrańczyk ukończyła studia wyższe na trudnym kierunku. O jej wykształceniu poinformowali dziennikarze "Super Expressu'". Jak czytamy na stronie internetowej dziennika, zawodniczka MMA ma tytuł magistra z resocjalizacji kryminologicznej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Z pewnością partnerka polskiego pięściarza podczas studiów poznała wiele tajników z zakresu kryminologii. Sama niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że interesowała się tym tematem. Na razie Kamila Wybrańczyk nie zajmuje się jednak zawodowo resocjalizacją kryminologiczną, bo poświęca się karierze w mieszanych sztukach walki. Być może jednak, jak zakończy profesjonalną karierę sportsmenki, to wróci do kierunku, który ukończyła na studiach.

Zobacz także: EFM Show. Akop Szostak zmierzy się ze swoim idolem! "Ten, który wygra stawia kolację"
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić