VDB| 

Krzysztof Piątek reaguje. Żona pokazała się w odważnej stylizacji

8

W czasie kiedy Krzysztof Piątek przechodzi intensywną rehabilitację, aby powrócić na boisko, jego żona zachwyca w mediach społecznościowych. Paulina Piątek pokazała się w odważnej stylizacji, w której odsłoniła ciało jak nigdy wcześniej. Mąż nie oparł się, aby to skomentować.

Krzysztof Piątek reaguje. Żona pokazała się w odważnej stylizacji
Krzysztof Piątek i Paulina Piątek. (Instagram.com)

Polski napastnik coraz sprawniej przechodzi przez kolejne etapy rehabilitacji. Wszystko po to, aby jak najszybciej wrócić na boiska Bundesligi. Zresztą po jego wpisach w mediach społecznościowych widać, iż sytuacja zdrowotna Piątka jest zdecydowanie lepsza niż w maju.

Niedługo po kontuzji wymagał on całodobowej opieki. Opowiadała o tym swoim fanom na Instagramie jego żona - Paulina. Jednak teraz, kiedy nie musi ona już zajmować się swoim mężem, ma w końcu czas dla siebie.

Ostatnio zachwyciła fanów swoją odważną stylizacją. Paulina Piątek ubrała top, który wyraźnie odsłaniał jej brzuch oraz fragment piersi. Całość uzupełniała wściekle różowa krótka spódnica. Co ciekawe, uzupełniła ten look obszerną marynarką.

Oprócz tego, że żona Krzysztofa Piątka odsłoniła ciało jak nigdy wcześniej, warto zwrócić uwagę na inny szczegół. Zaskakujące jest połączenie kolorów elementów garderoby, na który zdecydowała się Piątek. Czerwień i róż często nie współgrają ze sobą, jednakże na żonie reprezentanta Polski wyglądało to obłędnie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Obok tego zdjęcia obojętnie nie mógł przejść jej mąż. Krzysztof Piątek nie omieszkał skomentować tego zdjęcia. Po emotkach, które zamieścił wyraźnie widać, że małżonka wręcz go oszołomiła. Zdecydowała się również odpowiedzieć swojej drugiej połówce. Po tych wpisach widać jak wielkie uczucie ich łączy.

Czy to początek odważnych stylizacji Pauliny Piątek w mediach społecznościowych? Gorące lato sprzyja odsłanianiu ciała, a jak widać na zaprezentowanej stylizacji, Piątek jako nieliczna z WAGs ma się zdecydowanie czym pochwalić.

Zobacz także: Euro 2020. Eksplozja radości. Tak Włosi w Rzymie świętowali zwycięstwo
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić