LAK| 
aktualizacja 

Lewandowska trenowała z Jędrzejczyk. Szokująca liczba wyświetleń!

11

Anna Lewandowska i Joanna Jędrzejczyk nie marnują czasu, mimo trwającej pandemii koronawirusa. Kobiety wspólnie trenowały, a nagranie trafiło do sieci. Imponująca jest liczba wyświetleń.

Lewandowska trenowała z Jędrzejczyk. Szokująca liczba wyświetleń!
(Instagram @annalewandowskahpba)

Zarówno Anna Lewandowska, jak i Joanna Jędrzejczyk to niebywałe autorytety w dziedzinie sportu. Obie mają na swoim koncie sporo sukcesów zawodowych i swoim stylem życia motywują do pracy nad własnym ciałem wiele osób.

Wspólne zajęcia Anny Lewandowskiej i Joanny Jędrzejczyk to spora gratka dla fanów, którzy na co dzień śledzą profile obu kobiet. Trening był on-line, można było go obserwować za pomocą konta na Instagramie. Nagranie jest już w sieci i śmiało można powiedzieć, że cieszy się ogromną popularnością. Klip wyświetliło ponad... pół miliona osób.

Lewandowska chwali Jędrzejczyk

Zajęcia prowadziła Lewandowska, która narzuciła spore tempo. Jędrzejczyk dotrzymywała kroku, pokazując, że jest w dobrej formie. Żona kapitana reprezentacji Polski po skończeniu treningu chwaliła zawodniczkę MMA.

Aśka, dałaś czadu - napisała Lewandowska na Instagramie.

Głos zabrała także Jędrzejczyk, która podziękowała za udział w zajęciach. - To był naprawdę udany trening. Czuję, że moje mięśnie popracowały. Czekam na kolejne treningi - skomentowała.

W listopadzie zeszłego roku Joanna Jędrzejczyk dołączyła do treningowej aplikacji Anny Lewandowskiej, gdzie razem przygotowują ćwiczenia na zrzucenie zbędnych kilogramów masy ciała.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić