Marcelina Ziętek w jacuzzi. Dziewczyna Piotra Żyły odwiedziła Warszawę

7

Marcelina Ziętek nie ukrywa, że ma bardzo napięty grafik. Teraz znalazła jednak wolny weekend i wyjechała do Warszawy. Tam relaksuje się w królewskich warunkach.

Marcelina Ziętek w jacuzzi. Dziewczyna Piotra Żyły odwiedziła Warszawę
Marcelina Ziętek ma czas na relaks. Odpoczywa w świetnych warunkach (Instagram)

Marcelina Ziętek to była modelka i aktorka, która zagrała w kilku produkcjach TVN-u: "Szkoła" czy "19+". Największą sławę przysporzył jej jednak związek z Piotrem Żyłą, najpopularniejszym skoczkiem narciarskim w Polsce.

O ich związku mówi się od kilku miesięcy, jednak przez długi czas para oficjalnie nie potwierdziła, że jest razem. W czerwcu Żyła i Ziętek w końcu zaczęli publikować pierwsze wspólne fotografie.

Popularność Ziętek rośnie w bardzo szybkim tempie. Obecnie na Instagramie śledzi ją ponad 86 tysięcy osób. Ona sama coraz częściej wykorzystuje te medium, aby komunikować się z fanami. Celebrytka relacjonuje swoje codzienne życie, z którego możemy dowiedzieć się, że wyjechała na weekend do Warszawy.

Relaks w Warszawie. Zobacz co robi Ziętek

Ziętek zdecydowanie postawiła na odpoczynek. Najpierw relaksowała się w saunie, a potem poszła do gorącego jacuzzi. Uśmiech cały czas nie schodził z jej twarzy. Widać, że 23-latka długo wyczekiwała na kilka chwil relaksu.

Zobacz także: "Bzdura". Bogdan Zdrojewski o słowach Antoniego Macierewicza
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić