KW| 
aktualizacja 

Marcin Najman mówi o swojej przyszłości. Wymowne słowa zawodnika MMA

3

To może nie być koniec kariery Marcina Najmana w federacji FAME MMA. Zawodnik przekazał bardzo wymowne słowa na temat swojej przyszłości. Jego fani mogą być zadowoleni.

Marcin Najman mówi o swojej przyszłości. Wymowne słowa zawodnika MMA
Marcin Najman (fot. East News)

Na tę walkę czekają już wszyscy fani Fame MMA. Pod koniec listopada do oktagonu wejdą Marcin Najman i Don Kasjo. Między panami iskrzy coraz mocniej. "El Testosteron" prowokuje rywala w mediach społecznościowych. Rywal nie pozostaje mu dłużny i w mocnych słowach mu odpowiada. To tylko dodaje pikanterii kapitalnej walce.

Gala FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada. Najman i Don Kasjo zmierzą się w pojedynku na zasadach bokserskich, ale w małych rękawicach przeznaczonych do MMA.

Wymowne słowa Marcina Najmana

Wszystko wskazywało na to, że pojedynek z Don Kasjo będzie ostatnim w karierze Najmana. Okazuje się jednak, że tak wcale nie musi być! Zawodnik MMA przekazał bowiem bardzo zaskakujące słowa. Jego fani mogą być zadowoleni.

Szansa zawsze jest. Słuchajcie, tylko krowa nie zmienia zdania i taka jest prawda. Natomiast, ja zakładam, że naprawdę wychodzę po raz ostatni do klatki - powiedział Najman w wywiadzie dla kanału "FAME NEWS".

"El Testosteron" na ostatniej gali Fame MMA pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka. "Don Kasjo" miał wyjść do klatki, żeby zmierzyć się z Łukaszem Lupą, ale na przeszkodzie stanęła kontuzja. Mimo to, Życiński pojawił się w oktagonie po walce Najmana. Zawodnicy stanęli między sobą, było "face to face".

Mam teraz walkę z Kasjo i to jest teraz dla mnie najważniejsze - przyznał Najman.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Żużel. Świetne ściganie w Lesznie oraz groźny wypadek Iversena i Woffindena. Zobacz kronikę PGE Ekstraligi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić