Marcin Najman zmienia trening. Czas na nowy etap

8

Marcin Najman wciąż nie zamierza kończyć swojej kariery w sportach walki. "El Testosteron" chce stoczyć jeszcze minimum dwie walki. Po nieudanej bitwie z Pawłem Jóźwiakiem, teraz zamierza zmienić swój wygląd. Najman będzie nie do poznania.

Marcin Najman zmienia trening. Czas na nowy etap
Marcin Najman zmienia trening. Czas na nowy etap (Instagram)

Od 2009 roku i legendarnego starcia z Mariuszem Pudzianowskim, Marcin Najman próbuje swoich sił we freak fightach. Z różnym skutkiem, bowiem zdarzają mu się wygrane, a także porażki.

Ostatnio nie udało mu się przedłużyć zwycięskiej passy. Przypomnijmy, że podczas gali MMA-VIP 3 pokonał przez techniczny nokaut gwiazdę programu "Chłopaki do wzięcia" Ryszarda Dąbrowskiego. Pół roku później, również na organizowanej przez siebie gali, wygrał z Mirosławem "Miśkiem z Nadarzyna" Dąbrowskim.

Podczas ostatniej gali WOTORE 5 poniósł z kolei bardzo wstydliwą porażkę. Debiutujący w sportach walki właściciel organizacji FEN Paweł Jóźwiak nie dał mu żadnych szans, nokautując byłego sportowca w 1 rundzie.

W wywiadzie dla TVreklama Marcin Najman stwierdził, że nie pamięta tego starcia. - Wiesz co? Pierwszy raz w życiu mam tak, że nie pamiętam tej walki. Myślę, że jest to efekt tego, że dostałem cios - powiedział.

Mimo wstydliwej porażki "El Testosteron" wciąż chce kontynuować swoją karierę. Oznajmił to w mediach społecznościowych. Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy, gdzie i na jakich zasadach dojdzie do rewanżu. Pewne jest jednak, że Najman nie zamierza rezygnować ze sportów walki.

Zmiana treningu Najmana. Ma przynieść sukces

Podczas ostatniej walki z Jóźwiakiem, Najman był wyraźnie cięższy od swojego przeciwnika. Teraz to się jednak zmieni. Zawodnik w mediach społecznościowych obwieścił, że zaczyna zbijać wagę. - Nie ma innej drogi. Redukcja! - czytamy we wpisie Najmana.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W trakcie walki z Jóźwiakiem, Najman ważył 119 kg. W poprzednich pojedynkach "El Testosteron" był nieco lżejszy. W 2020 r., przed przegranym pięściarskim pojedynkiem z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim, ważył 109 kg, a w marcu tego roku przed wygranym starciem MMA z "Miśkiem z Nadarzyna" 118 kg.

Zobacz także: Niezwykła stylizacja miss Euro. Trudno oderwać wzrok
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić