aktualizacja 

Mateusz Gamrot w USA. Wielkie słowa o trenerze

0
Podziel się:

Mateusz Gamrot coraz odważniej poczyna sobie w organizacji UFC. Polak wiele zawdzięcza trenerowi, z którym pracuje na Florydzie.

Mateusz Gamrot w USA. Wielkie słowa o trenerze
Mateusz Gamrot w USA. Wielkie słowa o trenerze (Instagram)

Gamrot walczy w UFC od października 2020 roku. Po kontrowersyjnej porażce z Guramem Kutateladze Polak wygrał trzy kolejne pojedynki - ze Scottem Holtzmanem, Jeremym Stephensem i Diego Fereirrą. Po ostatnim triumfie "Gamer" znalazł się na 12. miejscu w rankingu dywizji do 70,3 kg.

31-latek jest gotowy na kolejną walkę w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Polak robi coraz większą furorę w UFC, o czym przeczytamy nawet na oficjalnej stronie tej organizacji.

Zamknięcie 2021 roku przez Mateusza Gamrota na 12. miejscu w rankingu to duże osiągnięcie i coś, na co należy zwrócić szczególną uwagę w 2022 roku. Wyzwania będą dla niego coraz trudniejsze, ale biorąc pod uwagę sposób, w jaki zdominował swoich trzech ostatnich rywali, nie będzie zdziwienia, jeśli będzie on wymieniany w kontekście walki mistrzowskiej w przyszłym roku, o ile nie wcześniej - można przeczytać na ufc.com.

Sukces dzięki trenerowi

Gamrot łączy swoje życie między Polską a Stanami Zjednoczonymi, gdzie trenuje w klubie American Top Team w Miami. Na Florydzie może liczyć na doskonałe warunki do pracy. Swoje umiejętności szlifuje pod okiem Mike’a Brown’a, jednego z najlepszych trenerów w UFC.

Fajne te wakacje na Florydzie. A jeszcze fajniej jest czerpać wiedzę i doświadczenie cały czas od Mike'a Browna - podkreśla Gamrot.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Warto podkreślić, że w tym samym klubie trenuje Joanna Jędrzejczyk, która w 2022 roku zawalczy w UFC po dwuletniej przerwie.

Zobacz także: Sfałszują wybory? Ekspert o działaniach PiS. "Mogą nie być do końca uczciwe"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić