Miesiąc miodowy Martyny Grajber. Tam jest jak w raju

3

Martyna Grajber i Jan Nowakowski są już po ślubie. Miesiąc miodowy relacjonują w swoich mediach społecznościowych. Siatkarze korzystają z czasu wolnego, a przy okazji zwiedzają naprawdę piękną część świata.

Miesiąc miodowy Martyny Grajber. Tam jest jak w raju
Martyna Grajber i Jan Nowakowski (Instagram.com)

To jedna z najbardziej znanych siatkarskich par. Martyna Grajber i Jan Nowakowski są ze sobą od wielu lat. Wspierają się i to przekłada się na sportową karierę. Grajber na swoim koncie ma tytuły mistrzowskie oraz zdobyte Puchary Polski. Przez kilka lat grała też w reprezentacji Polski.

Teraz wyjedzie do Włoch. Po udanym sezonie w ŁKS Commercecon Łódź i zdobytym brązowym medalu, po raz pierwszy zagra zagranicą. Tym samym spełni swoje marzenie. Od dawna mówiła bowiem o wyjeździe zagranicę.

Jan Nowakowski aktualnie gra w Pluslidze. Występował w swojej karierze w klubach z Bydgoszczy, Warszawy, a teraz postanowił pozostać w Lublinie. LUK Lublin w ostatnim sezonie był beniaminkiem i pokazał się z niezłej strony. Środkowy też ma za sobą epizody w kadrze, startował m.in. w Lidze Europejskiej kilka lat temu, wówczas udało mu się sięgnąć po medal i był to spory sukces.

W tym sezonie Grajber i Nowakowski do kadry nie trafili. Termin ślubu ze względu na pandemię przekładali, ale ostatecznie do ważnego dla pary dnia doszło w lipcu. Teraz są już oficjalnie małżeństwem i dzięki wolnemu mogli wyjechać w podróż poślubną.

Wakacje rozpoczęły się w Singapurze. Celem było jednak Bali i to stąd właśnie siatkarka przesyła swoim fanom na Instagramie mnóstwo pięknych widoków. Niektóre zapierają dech w piersiach i są faktycznie wyjątkowe.

Co ciekawe, Grajber i Nowakowski nie są sami. Razem z nimi podróżuje inna siatkarska para, która też niedawno wzięła ślub. Chodzi o Adriannę Wysocką, siatkarkę oraz trenera od przygotowania fizycznego, Mateusza Zimocha.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić