LAK| 

Miss Mundialu sporo odsłoniła. Wideo w skąpym bikini

10

Ivana Knoll, nazywana przez plotkarskie media "Miss mundialu", od turnieju w Katarze nie daje o sobie zapomnieć. Cały czas jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, miliony internautów śledzą jej poczynania na Instagramie. Ta rozpieszcza ich bardzo odważnymi fotografiami.

Miss Mundialu sporo odsłoniła. Wideo w skąpym bikini
Ivana Knoll (Instagram)

Piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze dały jej niesamowity rozgłos. Odważne zdjęcia i kolorowe kreacje podbijały sieć, a fani na stadionach nie dawali spokoju 30-letniej Chorwatce. Ivana Knoll została okrzyknięta najpiękniejszą fanką podczas mundialu w Katarze. 30-latka walczyła o atencję, publikując mnóstwo odważnych zdjęć oraz nagrań na Instagramie.

Nie wszystkim się to jednak podobało. Miejscowi byli wściekli, nawet pisali o "braku szacunku" ze strony pięknej Chorwatki.

W Katarze obowiązuje restrykcyjne prawo i Knoll przez swoje odważne stroje mogła trafić nawet do więzienia. Ostatecznie zakończyło się tylko na groźbach, a Chorwatka dalej podróżuje i zwiedza piłkarskie stadiony.

Ta - gdy opuszczała Katar - miała łzy w oczach, co jest jasnym dowodem na to, że czas podczas mundialu był magiczny.

Jej popularność w mediach społecznościowych cały czas rośnie. Aktualnie jej konto ma ponad 3,5 mln obserwujących. Zdjęcia cieszą się ogromną popularnością.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

Nagranie w skąpym bikini

Ivana Knoll nie daje o sobie zapomnieć. Kontynuuje podróż po sportowych arenach. Niedawno była w Stanach Zjednoczonych, gdzie oglądała mecz NBA. Później była w Londynie na spotkaniu Arsenalu (była w loży VIP).

Chorwatka dalej jest w Londynie. Właśnie pochwaliła się kolejnymi odważnymi fotografiami. Ivana Knoll opublikowała w sieci krótkie nagranie, do którego pozowała w skąpym, pomarańczowym bikini.

Zobacz zdjęcie:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić