Mistrz olimpijski ma nietypową pasję. Nikt by nie odgadł, o co chodzi

8

Zawodnicy poza sportem potrzebują pasji i hobby, które pozwoliłoby im na oderwanie się od pracy, jaką są częste treningi. Tom Daley, który w Tokio 2020 wywalczył już olimpijskie złoto, znalazł już coś takiego. Trudno w to uwierzyć.

Mistrz olimpijski ma nietypową pasję. Nikt by nie odgadł, o co chodzi
Tom Daley (Instagram)

Tom Daley od poniedziałku jest złotym medalistą olimpijskim. Razem z Mattym Lee wywalczył go w konkurencji skoków synchronicznych z 10-metrowej wieży. Ma sznasę na jeszcze jeden krążek, tym razem w pojedynkę.

6 sierpnia wystartuje w konkurencji indywidualnej. Będzie skakać z 10-metrowej wieży i znów będzie w gronie faworytów. W Tokio spędza jednak mniej więcej dwa tygodnie przez to, że jego dyscypliny w kalendarzu są tak daleko od siebie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Trenuje, ogląda innych zawodników i wspiera ich. Wyjawił jednak, że jest coś, co trzyma go przy zdrowych zmysłach. Bo trudno w wiosce olimpijskiej żyć czymś innym niż sport. On jednak znalazł na to receptę.

Jest jedna rzecz. To moja miłość do robienia na drutach, szydełkowania i wszystkich rzeczy związanych z szyciem - wyjawił zawodnik.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zawodnik postanowił zrobić przy okazji coś dla siebie. Samodzielnie wykonał sakiewkę z brytyjską flagą, w której umieścił złoty krążek, który wywalczył. Możliwe, że będzie musiał zrobić jeszcze jedną.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za zdjęcia! Od byłej sportsmenki trudno oderwać wzrok
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić