o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
DKP
|

Mistrz olimpijski ma nietypową pasję. Nikt by nie odgadł, o co chodzi

6
Podziel się

Zawodnicy poza sportem potrzebują pasji i hobby, które pozwoliłoby im na oderwanie się od pracy, jaką są częste treningi. Tom Daley, który w Tokio 2020 wywalczył już olimpijskie złoto, znalazł już coś takiego. Trudno w to uwierzyć.

Mistrz olimpijski ma nietypową pasję. Nikt by nie odgadł, o co chodzi
Tom Daley (Instagram)
bECGHTMB

Tom Daley od poniedziałku jest złotym medalistą olimpijskim. Razem z Mattym Lee wywalczył go w konkurencji skoków synchronicznych z 10-metrowej wieży. Ma sznasę na jeszcze jeden krążek, tym razem w pojedynkę.

6 sierpnia wystartuje w konkurencji indywidualnej. Będzie skakać z 10-metrowej wieży i znów będzie w gronie faworytów. W Tokio spędza jednak mniej więcej dwa tygodnie przez to, że jego dyscypliny w kalendarzu są tak daleko od siebie.

bECGHTMD

Trenuje, ogląda innych zawodników i wspiera ich. Wyjawił jednak, że jest coś, co trzyma go przy zdrowych zmysłach. Bo trudno w wiosce olimpijskiej żyć czymś innym niż sport. On jednak znalazł na to receptę.

Jest jedna rzecz. To moja miłość do robienia na drutach, szydełkowania i wszystkich rzeczy związanych z szyciem - wyjawił zawodnik.

Zawodnik postanowił zrobić przy okazji coś dla siebie. Samodzielnie wykonał sakiewkę z brytyjską flagą, w której umieścił złoty krążek, który wywalczył. Możliwe, że będzie musiał zrobić jeszcze jedną.

bECGHTMJ
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za zdjęcia! Od byłej sportsmenki trudno oderwać wzrok
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECGHTNe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
To pewne
2 miesiące temu
Antoni się zachwyci tymi zdjęciami
awo
2 miesiące temu
Hobby jak kazde inne. Uspokaja, relaksuje. Skandynawowie juz dawno "drutowali" w dlugie zimowe wieczory.
miŚiu
2 miesiące temu
chciałbym my zrobić na drucie 😜
bECGHTNf
Vjvj
2 miesiące temu
Fajnie, Brytyjczycy są dumni że swojego pochodzenia. Pracowałem na angielskiej farmie, właściciele po podstawówce ,z odmrożonymi nosami, ale mieli swój kort tenisowy, stół bilardowy i oglądali krykieta w piątki. Wielu Polaków z poczuciem murzynskosci, w polskim hymnie Bonaparte dał przykład.jak pokonaliśmy Rosjan w Moskwie albo Grunwald nikt nie musiał dawać nam przykładu.
Lolo
2 miesiące temu
Wspaniałe 😍
Nesa
2 miesiące temu
Zaraz znów się tu pojawią jadowite komentarze - takie prawdziwe katlicko-patriotyczne przy niedzieli i rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, że szydełkowanie to babska robota i, że z niego to jakiś nienormalny i niemoralny odmieniec i że trzeba go leczyć. Dla Polski nie ma już ratunku.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić