Mistrz olimpijski odkładał operację na później. Było coraz gorzej

2

Matthew Centrowitz, zdobywca złotego medalu olimpijskiego w Rio de Janeiro w 2016 roku w biegu na 1500 metrów, przeszedł operację, która wyklucza go ze startów na dłuższy czas. Amerykanin nie kryje, że próbował jej uniknąć.

Mistrz olimpijski odkładał operację na później. Było coraz gorzej
Matthew Centrowitz przeszedł operację (screen Instagram) (Instagram)

W 2016 roku Matthew Centrowitz wszedł na sportowy szczyt. W Rio de Janeiro zdobył złoty medal igrzysk olimpijskich w biegu na 1500 metrów. W poprzednich latach zdobywał medale mistrzostw świata - zarówno na stadionie, jak i w hali. Jego kariera mocno się skomplikowała.

W grudniu Amerykanin dokonał rezonsansu, który wykazał uszkodzenie łąkotki. Myślał, że obejdzie się bez operacji, ale ta jednak była konieczna.

Próbowałem odkładać zabieg tak długo, jak to możliwe, liczyłem, że uda się wyleczyć bez operacji. Sześć miesięcy później drugi rezonans pokazał, że sytuacja jest coraz gorsza. Dłużej nie mogłem czekać - napisał w mediach społecznościowych.

W czwartek Centrowitz opublikował wpis, w którym poinformował, że jest już po operacji.

Powinienem wrócić do biegania w ciągu trzech miesięcy - podsumował, dziękując wszystkim, którzy są zaangażowani w jego powrót do zdrowia.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić