Szymon Michalski| 

Musieli przełożyć podróż poślubną. Oto powód

1

Aleksander Śliwka i Jagoda Gruszczyńska od 11 maja 2024 roku są małżeństwem. Para młoda, jak to bywa w zwyczaju, chciała odbyć podróż poślubną. Plany te musiały zostać jednak przełożone. O powodach siatkarz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle opowiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Musieli przełożyć podróż poślubną. Oto powód
Jagoda Gruszczyńska i Aleksander Śliwka (Instagram, Jagoda Gruszczyńska)

11 maja odbył się ślub polskiego gwiazdora siatkówki Aleksandra Śliwki. Zawodnik Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i siatkarka plażowa Jagoda Gruszczyńska po dziewięciu latach związku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Wesele zostało zorganizowane w pięciogwiazdkowym hotelu, który położony jest nad brzegiem Jeziora Rożnowskiego

Zgodnie z tradycją para planowała wybrać się w podróż poślubną. Plany te musiały ulec zmianie. Wszystko przez napięty grafik siatkarki i siatkarza. Wobec tego para na miesiąc miodowy wybierze się się nieco później. Obecnie to, co jest dla nowożeńców priorytetowe, to igrzyska olimpijskie w Paryżu.

- Rzeczywiście podróż poślubna jest w dalszych planach. Po igrzyskach przyjdzie czas na spokojne planowanie, bo w tej chwili odpoczynek nie jest mi w głowie. Żona jeszcze walczy o kwalifikację olimpijską, ale wspaniale byłoby się spotkać w Paryżu i oboje pracujemy na to każdego dnia bardzo mocno - powiedział Śliwka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magazyn PGE Ekstraligi. Goście: Janowski, Holloway i Cegielski

Sprawy zawodowe krzyżują plany

Jagoda Gruszczyńska w dalszym ciągu nie jest pewna występu na igrzyskach olimpijskich w Paryżu i walczy o zrealizowanie tego celu. Z kolei Aleksander Śliwka razem z reprezentacją Polski rozpoczął rywalizację w Lidze Narodów. Z tego powodu para nie ma dużo możliwości na wspólne spędzanie czasu.

- Mam ogromne szczęście być z osobą, która w pełni rozumie tryb funkcjonowania zawodowego sportowca, bo sama nim jest - dodawał Śliwka w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Dodajmy, że tuż po ślubie Gruszczyńska i Śliwka rozjechali się na zgrupowania. Co ciekawe, para od tego czasu nie miała okazji do spotkania się.

Przypomnijmy, że igrzyska olimpijskie w Paryżu rozpoczną się 26 lipca. Ich zakończenie zaplanowano na 11 sierpnia.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić