LAK| 
aktualizacja 

Najman wspomniał o nim jako "przestępcy". Ostra reakcja: "Ty de****"

84

Znów głośno o Marcinie Najmanie, który jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Zaatakował Nikolę Milovanovicia, który kiedyś rywalizował z Mariuszem Pudzianowskim.

Najman wspomniał o nim jako "przestępcy". Ostra reakcja: "Ty de****"
Marcin Najman (Fame MMA)

Ostatnie dni są niezwykle ciężkie dla Marcina Najmana i organizacji MMA-VIP, której jest prezesem. Znany zawodnik sportów walki na jednej z konferencji zapowiadających następną galę tejże federacji przedstawił jej "bossa". Wówczas słynny "El Testosteron" przedstawił Andrzeja Zielińskiego, ps. "Słowik", który był wielokrotnie skazanym szefem mafii pruszkowskiej.

Obecnie "El Testosteron" próbuje udowadniać, iż inni sportowcy również mają bliskie relacje ze światem przestępczym. Teraz Najman wziął na celownik Nikolę Milovanovicia, który w przeszłości rywalizował z Mariuszem Pudzianowskim w KSW. Jest też ochroniarzem podczas różnych gal polskich organizacji MMA.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Fame MMA , KSW i Gromda nie zatrudniają przestępców. Tak twierdzą . Żeby była jasność, mnie to nie przeszkadza, jak ktoś odsiedział karę, ma prawo wrócić do społeczeństwa - napisał Najman na Twitterze. Dołączył do wpisu zdjęcia z informacjami na temat przeszłości Milovanovicia.

Mocna odpowiedź

Na odpowiedź byłego rywala Pudzianowskiego długo nie trzeba było czekać. Milovanović w mocnych słowach postanowił odpowiedzieć Najmanowi.

Ty deb***! Ja nie dostałem wyroku, w tej sprawie zostałem uniewinniony - napisał Milovanović.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić