Najman zdradził, kiedy wróci do klatki. Już wie, jak to się skończy

4

Marcin Najman miał być jednym z bohaterów czerwcowej gali High League 7. Do wydarzenia ostatecznie nie dojdzie. Freak fighter zapowiedział w mediach społecznościowych, kiedy wróci do klatki MMA.

Najman zdradził, kiedy wróci do klatki. Już wie, jak to się skończy
Marcin Najman ws. High League (screen) (Twitter)

17 czerwca, w Krakowie, miała odbyć się kolejna gala freak fightowa - High League 7. Wydarzenie zapowiadane było jako wielki turniej, w ramach którego wystąpić mieli między innymi Marcin Najman, czy też Jacek Murański.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Czułem się jak Batman". Niewiarygodne, co zrobił zawodnik MMA

Sprawy skomplikowały się jednak przed kilkoma dniami, kiedy Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, na wniosek Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, zdecydowało się na zamrożenie środków organizacji High League.

Wywoływany do tablicy Najman nie chciał jednoznacznie zabierać głosu w tej sprawie. Przyznał, że czeka na więcej informacji, aby móc sformułować swój osąd. Jego występ, jak również cała gala, stanęła jednak pod olbrzymim znakiem zapytania. W piątek High League wydało oświadczenie, w którym poinformowało, że wydarzenie nie dojdzie do skutku.

Gala HIGH League 7: Grand Prix, która miała odbyć się 17 czerwca 2023 r. w TAURON Arenie Kraków, nie odbędzie się. Decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji jest dla nas bardzo krzywdząca. Żadna osoba powiązana z HIGH League nie ma sobie nic do zarzucenia w odniesieniu do decyzji MSWiA - napisano we wspomnianym oświadczeniu.

Niedługo po tym Najman znów zabrał głos w mediach społecznościowych. Tym razem poinformował, kiedy wróci do klatki MMA, choć konkretnego wydarzenia, ani terminu jeszcze nie ma. Zapowiedział jednak, że ktokolwiek będzie jego rywalem, przegra.

Do klatki MMA wrócę w lipcu. Już dziś mam formę startową, dzięki ciężkiej pracy z Jackiem Rumniakiem. Po treningach z trenerem, przeżywam trzecią młodość. Skupiamy się wyłącznie na elementach, które działają i zakresach ruchu. Ktokolwiek będzie moim rywalem, przegra.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić