Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
oprac. Karol Wasiek | 

Niemcy zachwycają się mięśniami Roberta Lewandowskiego. Co za porównanie!

3

Szef Bayernu jest zachwycony sylwetką Roberta Lewandowskiego. Karl-Heinz Rummenigge porównuje do polskiego napastnika do... Adonisa!

Niemcy zachwycają się mięśniami Roberta Lewandowskiego. Co za porównanie!
(Instagram)

Robert Lewandowski od lat słynie z imponującej sylwetki. Na jego ciele widać każdy, najmniejszy, wyrzeźbiony mięsień. Polak od lat przykłada wielką wagę do zdrowego stylu życia i swojej sylwetki. Wiele czasu spędza na siłowni, by dbać o formę, co przekłada się na dobrą dyspozycję w meczach Bayernu Monachium i reprezentacji Polski.

Szef Bayernu zachwycony

Kapitan reprezentacji Polski jest jednym z ulubieńców Karla-Heinza Rummenigge. Szef Bayernu Monachium wielokrotnie wypowiadał się na jego temat w samych superlatywach. Tym razem 64-latek zwrócił uwagę na sylwetkę swojego piłkarza.


"Jego dieta, styl życia. Wszystko jest nastawione na sukces. Gdy wchodzę czasem do szatni i widzę jego górną część ciała, jest jak Adonis. Nie może być lepiej" - powiedział w wywiadzie dla "Welt am Sonntag".

Rummenigge uważa, że Polak, który zgarnął z Bayernem potrójną koronę, zasłużył na zdobycie Złotej Piłki. Najważniejsze indywidualne piłkarskie trofeum w tym roku, decyzją organizatorów, nie zostanie przyznane.

"Prawdopodobnie jest największym profesjonalistą" - dodał szef Bayernu.

Lewandowski jest obecnie na urlopie. Nie zagra w dwóch najbliższych meczach reprezentacji Polski. Do gry ma powrócić w połowie września, wraz ze startem nowego sezonu w Bundeslidze.

Zobacz także: Żużel. PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2020
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
9-letni Wojtek nie żyje. Tragiczne wieści z Wągrowca
Posmaruj oliwą i połóż na grillu. Smakuje obłędnie
Arkadiusz Milik przedłuża kontrakt z Juventusem do 2027 roku
Umierała przed kościołem. "Partner" zatrzymany pod Biedronką
Był szefem TVP Sport. Teraz grzmi: "Nieodpowiedzialne wydawanie pieniędzy"
"Anioł Polaków". W Niemczech jest praktycznie nieznany
Henry mknie do Polski. Szykujcie się na załamanie pogody
Ponad 1850 dokumentów o nazistach. Prezydent ujawnia
Syrop z pędów sosny. Ostatni dzwonek, by go przygotować
Ludzie walą drzwiami i oknami. Oblegana atrakcja jest darmowa
Pojawią się w górach. Nawet 5000 zł kary
Arsenal gorszy od PSG. Dembele bohaterem Paryżan
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić