aktualizacja 

Marciniak stracił dla niej głowę. W sieci sporo ich wspólnych zdjęć

90

W ostatnim sezonie o Szymonie Marciniaku usłyszał cały świat. Najlepszy obecnie sędzia piłkarski miał okazję gwizdać największe mecze. W jego cieniu pozostaje żona Magdalena, która także sprawuje ważną rolę, bez której sukcesów męża mogłoby nie być.

Marciniak stracił dla niej głowę. W sieci sporo ich wspólnych zdjęć
Na zdjęciu: Magdalena i Szymon Marciniakowie (fot. Instagram)

Szymon Marciniak ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Nie dość, że w grudniu 2022 roku sędziował finał mistrzostw świata, to ponadto był arbitrem decydującego spotkania w Lidze Mistrzów.

Najlepszy obecnie sędzia na świecie wielokrotnie wspominał, że jego sukcesów nie byłoby bez wsparcia żony. Z Magdaleną Marciniak 42-latek związany jest od 22 lat.

Biorąc pod uwagę sukcesy Marciniaka, głośno zrobiło się także o jego małżonce. Jednak sam polski arbiter miał okazję porozmawiać na jej temat w zeszłym roku w programie Taki jak ty, który emitowany jest na TVP Kobieta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Vinicius Jr zmienia dyscyplinę? Ależ zabawa!

Wspomniał wówczas, że poznał ją w momencie, gdy ta była jego sąsiadką. Stwierdził, że sukcesem jego relacji były podróże. Wówczas jako piłkarz miał okazję na sporo wyjazdów, dzięki czemu miało być to bardzo dobry motywem do tego, by się sobą nie znudzić.

Sprawuje ważną rolę. Bez niej sukcesów męża mogłoby nie być

To właśnie na głowie Magdaleny Marciniak spoczywa gospodarstwo domowe, wobec wielu wypadów męża ze względu na pracę. Zdarza się jednak, że na zgrupowania jej mąż zabiera ją, a także całą rodzinę.

Mają bowiem dwójkę dzieci, a jedno jest już nawet pełnoletnie. Mowa konkretnie o 20-letnim Bartoszu. Natomiast córka Natalia ma obecnie 11 lat.

Po raz pierwszy Magdalena Marciniak wspólnie z mężem pojawiła się na gali "Piłki Nożnej" w 2017 roku. Od tego czasu próżno było jej szukać u boku Szymona na oficjalnych imprezach.

Zmieniło się to w ostatnim czasie. Jej mąż wielokrotnie miał okazję uczestniczyć na wielu wielkich galach, ale dopiero w 2023 roku jego obecność robiła zdecydowanie większe wrażenie.

Mimo wszystko małżeństwo mocno ceni sobie prywatność i informację o Magdalenie Marciniak nie są tak powszechne, jak o jej mężu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić