Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

"Pałacowe życie". Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca 3 tygodnie po porodzie. Zdjęcie

2

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Pozuje na nim w Pałacu Rozalin. Można więc stwierdzić, że żona Radka Majdana wcieliła się w rolę księżniczki.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan (Instagram)

Wielu internautów z uwagą śledzi każdy ruch Rozenek-Majdan na Instagramie. Ukochana Radosława Majdana zyskała niemałą popularność – obecnie jej licznik obserwujących wskazuje 1,3 mln.

Fani Rozenek-Majdan żywiołowo reagują na jej najnowsze wpisy. Podobnie jest w przypadku zdjęcia z Pałacu Rozalin, do którego celebrytka dodała opis "pałacowe życie".

Małgorzata Rozenek-Majdan w roli księżniczki. Internauci są zachwyceni

Komentujący zachwycają się tym, jak świetnie wygląda "księżniczka" z fotografii. "Nogi kosmos", "Małgosiu, wyglądasz obłędnie", "Jak zawsze elegancka i stylowa" – piszą.

Tak wygląda Małgorzata Rozenek-Majdan trzy tygodnie po porodzie

Instagramowicze podkreślają również, że w ogóle nie widać, że Rozenek-Majdan trzy tygodnie temu urodziła dziecko. Wyraźnie zaznaczają, że prezentuje się świetnie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma trzech synów. Ten urodzony w czerwcu otrzymał imię Henryk. Jej pozostali potomkowie to Stanisław i Tadeusz.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić