Partnerka Artura Szpilki o przyszłości w FAME MMA. Będzie wielki rewanż?

9

Kamila Wybrańczyk ma za sobą dwie walki w organizacji FAME MMA. "Kamiszka" ostatnią z nich przegrała niejednogłośnym werdyktem sędziów. Czy będzie wielki rewanż z Martą Linkiewicz?

Partnerka Artura Szpilki o przyszłości w FAME MMA. Będzie wielki rewanż?
Partnerka Artura Szpilki o przyszłości w FAME MMA (Instagram)

Kamila Wybrańczyk w 2021 roku dołączyła do organizacji FAME. Narzeczona pięściarza Artura Szpilki w marcu weszła do klatki, by po raz pierwszy w życiu stoczyć walkę w formule MMA.

"Kamiszka" przygotowywała się do pierwszego występu w oktagonie bardzo poważnie i efekty widzieliśmy tego w starciu z "Zusje". Pokonała ją przez poddanie w drugiej rundzie.

W drugim pojedynku dla FAME poprzeczka została zawieszona jeszcze wyżej. Walka Wybrańczyk z Martą Linkiewicz zachwyciła publiczność. Zawodniczki nawet przez chwilę nie oszczędzały się w oktagonie. Przez 9 minut walki to była prawdziwa wymiana ciosów i zaspokoiła apetyty nawet najbardziej wybrednych fanów.

Linkiewicz - Wybrańczyk. Będzie rewanż?

Niejednogłośnym werdyktem sędziów walkę wygrała Linkiewicz. Wybrańczyk przyjęła porażkę z godnością, ale od razu powiedziała, że chce rewanżu z Martą. Czy do niego dojdzie? Już znamy odpowiedź na to pytanie.

Na pewno chciałabym z Martą rewanżu, mam to zresztą obiecane przez włodarzy FAME, że do niego dojdzie. Nie wiadomo kiedy, ale na pewno się odbędzie - powiedziała w Instastories.

"Kamiszka" została zapytana także o porównanie Linkiewicz z Anielą "Lil Masti" Bogusz, która niedawno pokonała zawodową bokserkę - Ewę Brodnicką. - Lil Masti byłaby większym wyzwaniem, jest to kompletna zawodniczka - podkreśliła narzeczona Artura Szpilki.

Zobacz także: Mecz Polska-Albania. Czy Sousa zaskoczy składem? „Prawdopodobnie będzie jedna niespodzianka”
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić