aktualizacja 

Piękna golfistka prowokuje. Wstawiła bardzo odważne zdjęcie

2

Paige Spiranac to jedna z najseksowniejszych golfistek, która jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Niedawno wrzuciła zdjęcie na Instagramie, która rozpaliło wyobraźnię fanów. Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy.

Piękna golfistka prowokuje. Wstawiła bardzo odważne zdjęcie
Piękna golfistka szokuje. Wstawiła odważne zdjęcie (Instagram)

Była golfistka European Tour Sophie Walker uważa, że Paige Spiranac jest pionierką, która zainspirowała inne sportsmenki do tego, by wykorzystywały swój wygląd. - Przy okazji zarabia więc poza sportem na kontraktach reklamowych w social mediach. Walczy z trollami, nie zmienia się. To mi się podoba - powiedziała.

Niedawno Spiranac dodała kolejne zdjęcie w mediach społecznościowych. Pojawiła się w bardzo odważnym stroju na jednej z imprez, podczas której promowała limitowany pokrowiec na kij "Flaming Queen Fairway". Cena za jedną sztukę wynosi 153 dolary.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Musiała zmienić nazwisko

Wśród kibiców i innych zawodników Spiranac czasami bywa obiektem drwin. Niewielu rywali traktuje ją poważnie, część zarzuca jej, że karierę w golfie robi tylko dzięki swoim zdjęciom na Instagramie.

Spiranac czytała komentarze internautów i wzięła je do siebie. A te najczęściej nie były pozytywne. Kibice golfa życzyli jej śmierci czy kontuzji, która wyeliminuje ją z gry. - W pewnym momencie nie chciałam już żyć - mówiła amerykańska golfistka.

Zobacz także: Piękna miss Euro wbiła szpilkę gwiazdorowi Szwecji
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić