o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
LAK
|

Piłkarz Legii ostro o byłym trenerze. Padły mocne słowa

1
Podziel się

- Prawie rozj**** moją karierę - Filip Mladenović nie gryzł się w język w programie "Foot Truck" na YouTubie. Piłkarz Legii w ostrych słowach wypowiedział się na temat byłego trenera.

Piłkarz Legii ostro o byłym trenerze. Padły mocne słowa
legia (wp)
bEhexnkl

"Foot Truck" to kanał poświęcony w całości piłce nożnej. Prowadzący w lekki, humorystyczny i pełen dystansu sposób spróbują wejść w życie najlepszych piłkarzy. Prowadzącymi są byli pracownicy PZPN: Kuba Polkowski i Łukasz Wiśniowski. Teraz do ich samochodu wsiadł Filip Mladenović, piłkarz Legii Warszawa.

Piłkarz Legii jedzie po byłym trenerze

bEhexnkn

Serb jest znany ze szczerych i bezkompromisowych wypowiedzi. Mogliśmy tego doświadczyć w programie. Mladenović nie gryzł się w język w kilku tematach. Niezwykle ostro wypowiedział się m.in. na temat Ricardo Sa Pinto, byłego trenera Legii, z którym piłkarz współpracował w Crvenie Zvezdzie Belgrad i Standardzie Liege.

Ricardo Sa Pinto to wariat nad wariatami. Trochę brakowało, a by mi roz***** karierę. Przyjechał do Standardu Liege i nie chciał ze mną gadać, ani się przywitać - skomentował Mladenović.

Okazuje się, że piłkarz - przez metody szkoleniowe Sa Pinto - stracił możliwość gry w reprezentacji Serbii podczas MŚ w 2018 roku, które odbyły się w Rosji. Mladenović dokładnie wyjaśnił całą sprawę.

bEhexnkt
Od razu przesunął mnie do zespołu U-21. Gdybym u niego grał, to pojechałbym na mundial w Rosji. To był trudny moment w mojej karierze. Nic mi się w Belgii nie podobało. Przyjeżdżałem do domu z treningu, a moja dziewczyna siedzi w oknie i pali papierosy - zdradził.

Później Mladenović trafił do Lechii Gdańsk. Teraz jest jednym z najlepszych piłkarzy w PKO Ekstraklasie. Jego Legia Warszawa zdobyła kolejny tytuł mistrzowski.

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhexnkO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
;)
miesiąc temu
Nie trawię tego piłkarza...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić