Polak się tłumaczy. Nagranie z nim obiegło świat i stało się viralem

12

O Pawle Teclafie usłyszał ostatnio niemal cały świat. Podczas mistrzostw świata w szachach błyskawicznych popełnił błąd, po czym zareagował bardzo emocjonalnie - zaklął i spadł z krzesła. Teraz wyjaśnił, co dokładnie się stało.

Polak się tłumaczy. Nagranie z nim obiegło świat i stało się viralem
Paweł Teclaf spadł z krzesła po porażce (Twitter.com)

Nagranie z udziałem Polaka stało się hitem internetu. Paweł Teclaf mierzył się z Ormianinem Tigranem Petrosianem w pojedynku rozgrywanym w ramach mistrzostw świata w szachach błyskawicznych.

Teclaf popełnił błąd. Kosztowało go przede wszystkim porażkę. Polak zdążył jeszcze krzyknąć: "k***a", po czym stracił równowagę i spadł z krzesła. Na szczęście nic mu się nie stało.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Spadł z krzesła po porażce. Stał się gwiazdą internetu

Normalnie bym się tak nie zachował, to nie było planowane. (…) Zazwyczaj bujam się na krześle, ponieważ po prostu to lubię. To był pierwszy raz, kiedy upadłem - powiedział Teclaf, cytowany przez rt.com.
Prowadziłem przez cały pojedynek. Na zegarze zostało maksymalnie dziesięć sekund. Stopniowo psułem swoją pozycję, aż nie byłem w stanie się obronić i to schrzaniłem - dodał.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Mistrzostwa zakończyły się sensacją. Złoto wywalczył zaledwie 17-letni Nodirbek Abdusattorow z Uzbekistanu. Najlepszy z Polaków, Jan Krzysztof Duda, został sklasyfikowany na piątej pozycji.

Zobacz także: Internauci nie mogą oderwać wzroku. Była partnerka Milika znów zachwyciła
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić