Pomylił boisko z ringiem. Nokaut! Potężny cios łokciem nagrały kamery

3

Poniosły go niezdrowe emocje i po prostu wymierzył przeciwnikowi cios łokciem. Rywal padł na murawę, a sprawca po chwili zobaczył czerwoną kartkę. Nagranie obiegło sieć w błyskawicznym tempie.

Pomylił boisko z ringiem. Nokaut! Potężny cios łokciem nagrały kamery
Incydent w meczu piłkarskim w Tajlandii (Twitter, Twitter)

Do karygodnego zdarzenia doszło w Tajlandii. Mecz derbowy w Bangkoku można już było uznać za rozstrzygnięty. W czasie doliczonym na tablicy widniał wynik 3:0 dla gospodarzy. Nie było im jednak dane spokojnie dokończyć spotkania.

Piłka nożna jest sportem kontaktowym. Często dochodzi do spięć czy przepychanek między zawodnikami, ale brutalny i bezpardonowy nokaut jest czymś bardzo niecodziennym.

Agresor zdenerwował się po tym, jak przeciwnik podstawił mu nogę, a piłka zmierzała już poza boisko. Pokonał około 10 metrów i z premedytacją zadał cios łokciem. Nieprzygotowany na taki obrót spraw piłkarz padł na murawę.

Film na Twitterze został obejrzany już ponad trzy miliony razy. Agresywny zawodnik został zwolniony z klubu, a poszkodowany trafił do szpitala. Kilka urazów twarzy wymagało założenia 24 szwów. Jak zapewniają władze klubu, poszkodowany sportowiec niebawem powróci na boisko.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić