Potężne zamieszanie na konferencji MMA. Padły mocne słowa

7

Gala Prime Show MMA zbliża się wielkimi krokami. W poniedziałek odbyła się ostatnia konferencja, na której nie brakowało skandali i wielu wulgaryzmów. Duże zamieszanie wywołał Norman Parke, który obrażał innego uczestnika gali.

Potężne zamieszanie na konferencji MMA. Padły mocne słowa
Potężne zamieszanie na konferencji MMA. Padły mocne słowa (Youtube)

Norman Parke to w pełni profesjonalny zawodnik sportów walki. W swojej karierze walczył dla UFC, ACB czy BAMMA. Dobrze radził sobie w KSW. Trzykrotnie mierzył się z Mateuszem Gamrotem. "Gamer" dwukrotnie go pokonał. "Stormin" był jednak lepszy od Marcina Wrzoska, Artura Sowińskiego, Łukasza Chlewickiego i Borysa Mańkowskiego.

Od kilku lat rywalizuje jednak we freakowych organizacjach MMA w Polsce. Nie ukrywa, że robi to dla pieniędzy. Stoczył kilka pojedynków dla FAME, wygrywając z Kasjuszem Życińskim, Popkiem czy Piotrem Szeligą. Przegrał jedynie z Borysem Mańkowskim podczas FAME 11.

Teraz Parke dołączył do kolejnej organizacji: Prime Show MMA. Za kilka dni, w walce wieczoru jego rywalem Grzegorz "Szuli" Szulakowski.

Co ciekawe, podczas drugiej konferencji, która odbyła się w poniedziałek w Warszawie, dochodziło do gorących scen między Parkiem a innym uczestnikiem gali - Pawłem Tyburskim. Irlandczyk z Północy ostro wypowiadał się o Tyburskim.

Myślałem, że to po prostu duża kobieta. Tak wygląda. Dla mnie tak wygląda. Ma wszędzie wstrzyknięty botoks, sztuczne zęby. Całe jego ciało jest sztuczne (...) Szuka atencji, bo nie walczył od dłuższego czasu. Jest jak zdesperowana prostytutka na ulicy czerwonych latarni. "Chodź, potrzebuję pieniędzy. Chodź! Niech mnie ktoś prze*** - powiedział.

W ostatnich miesiącach Paweł Tyburski prawdopodobnie jest największym "zadymiarzem" w polskich freak fightach. Pojawia się na coraz to kolejnych konferencjach czy galach i doprasza się walk z gwiazdami. O te jednak mu trudno, bo ani umiejętnościami, ani popularnością nie plasuje się w polskiej czołówce.

Kto zawalczy na Prime Show?

Prime Show MMA 2: Kosmos odbędzie się w sobotę, 9 lipca. W walce wieczoru zmierzą się Norman Parke i Grzegorz Szulakowski. Ponadto wystąpią m.in. Jaś Kapela, Dominika Rybak, Marcin Wrzosek czy Adam Soroko.

Zobacz także: Piękna miss Euro wbiła szpilkę gwiazdorowi Szwecji
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić