Poznajecie? Tak Marcin Najman wyglądał w dzieciństwie!

5

W ostatnich miesiącach jest głośno o Marcinie Najmanie. Nie tylko ze względów sportowych, ale przede wszystkim z powodu jego aktywności w sieci. Sprawdźmy, jak wyglądał w dzieciństwie.

Poznajecie? Tak Marcin Najman wyglądał w dzieciństwie!
Marcin Najman (Instagram)

Marcin Najman swoją karierę rozpoczynał od kick-boxingu. W 2001 roku zadebiutował w boksie i w tę stronę rozwinęła się jego kariera. Osiem lat później podpisał kontrakt z organizacją KSW i zaczął rywalizować również w MMA.

W jego karierze były wzloty i upadki. Kilkakrotnie już deklarował, że kończy karierę, ale wciąż jest aktywnym zawodnikiem, a w ostatnim czasie był jednym z uczestników gal Fame MMA.

I to właśnie podczas ostatniej z nich, w listopadzie, doszło do zdarzenia, które kibice zapamiętają na długo. Pojedynek z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim miał odbyć się na zasadach bokserskich. Jednak Marcin Najman dwukrotnie zaatakował przeciwnika w niedozwolony sposób i został zdyskwalifikowany.

W końcu sam sobie zorganizuje galę, na której zakończy karierę. Jego przeciwnikiem będzie Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesiński. Odbędzie się ona w lutym.

Pod koniec kwietnia Najman zamieścił fotkę z dzieciństwa. Pretekstem do zdjęcia z archiwum były 68. urodziny taty. Trudno powiedzieć, ile Najman miał lat na tej fotografii.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Marcin Najman urodził się i mieszka w Częstochowie. Tam też w 2013 roku na Jasnej Górze poślubił swoją małżonkę Julitę. Para doczekała się córki, Weroniki.

Zobacz także: Choinka prosto z lasu to prawdziwy hit. Leśnicy mówią, że telefony się urywają
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić