Przemysław Saleta ma nowy tatuaż. Tego się nikt nie spodziewał

74

Tatuaże to znak rozpoznawczy Przemysława Salety. Ma ich sporo na rękach oraz na reszcie ciała. Jednak niedawno pojawiło się na jego dłoni coś nowego i charakterystycznego. Teraz nie ma już wątpliwości.

Przemysław Saleta ma nowy tatuaż. Tego się nikt nie spodziewał
Przemysław Saleta (YouTube)

Przemysław Saleta był gościem programu na kanale "Duży w Maluchu". Filip Nowobilski przeprowadza w Fiacie 126p wywiady. To jego znak rozpoznawczy. Konto ma ponad 366 tysięcy subskrypcji.

Po kilku minutach prowadzący zapytał o to, co pewnie nurtowało go od początku. Zwrócił uwagę na nowy tatuaż sportowca. - Pięć gwiazdek plus trzy? Znam to hasło, ale nie chcę się angażować w tematy polityczne - powiedział autor kanału.

Saleta chętnie pokazał to, o czym była mowa. Nad kilkoma innymi tatuażami, pojawił się nowy. Co było widać, bo był bardziej intensywny, jeśli chodzi o kolor, od pozostałych. - To oczywiście wiadomo, co oznacza. To hasło zostało mocno wypromowane - powiedział bokser.

Natomiast tak szczerze mówiąc, samą polityką się nie interesuję, choć u nas w Polsce polityka dotyka w mniejszym lub większym stopniu każdego. Jestem po prostu zwolennikiem przyzwoitości, więc jeśli ktoś kłamie w żywe oczy, narzuca standardy zachowań, sam ich nie przestrzegając, oszukuje, kradnie i krzyczy "łapać złodzieja", to z tym kojarzy mi się polityka PiS - wyjaśnił Saleta.

Kto wie, czy to ostatni tatuaż sportowca? Każdy rysunek na ciele zazwyczaj oznacza coś dla ich właściciela. Ma swoją historię oraz interpretację.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Ivanović wciąż wygląda znakomicie. Fani zachwyceni najnowszym zdjęciem
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić