Pudzian wziął swojego "słonia". Ciężka praca przed zawodnikiem MMA

7

Mariusz Pudzianowski wielokrotnie udowodnił, że żadnej pracy się nie boi. Teraz wskoczył za stery koparki, którą będzie wyrywał korzenie. Ma z tego duży ubaw.

Pudzian wziął swojego "słonia". Ciężka praca przed zawodnikiem MMA
Pudzian wziął swojego słonia. Ciężka praca przed zawodnikiem MMA (Instagram)

Życiorys Mariusza Pudzianowskiego nadaje się na dobry scenariusz filmowy. Jest najlepszym strongmanem w historii tego sportu. Podobnie jak w przypadku Adama Małysza, Polacy pokochali go na początku XXI wieku. Dzięki swojej ambicji i determinacji, dotarł w sportowym życiu na sam szczyt.

"Pudzian" jest czynnym zawodnikiem MMA, jednak nie spoczywa na laurach. Codziennie trenuje i wykonuje różne obowiązki zawodowe. W środę koledzy poprosili go, aby wsiadł na koparkę, która waży 22 tony. Co będzie nią zrobił? Zdradził to fanom w krótkim filmiku na Instagramie.

Chłopaki śmiali się ze mnie: bierz swojego słonia wielkiego i powyrywaj trochę korzeni. Wlekę się nim strasznie. Pobawię się znowu w krecika. Muszę trochę przyśpieszyć, gdyż do wieczora nie dojadę. To zabawa dla dużych chłopców. Kiedyś w piaskownicy bawiło się małymi koparkami, teraz dali mi 22 tonowego słonia - powiedział "Dominator".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pudzianowski w ogniu krytyki. Będzie pozew

Mariusz Pudzianowski jest uśmiechnięty od ucha do ucha, jednak w jego życiu dzieje się ostatnio bardzo dużo i niekoniecznie są to dobre rzeczy. Za pomocą mediów społecznościowych zaczął wypowiadać się na temat wychowania dzieci. W relacji na Instagramie przedstawił porażającą sytuację ze sklepu, za którą został mocno hejtowany. Spotkał w sklepie matkę z dzieckiem, które w wulgarny sposób zwracało się do rodzicielki, wówczas sportowiec przyznał, że bawi go nowoczesne rodzicielstwo i uważa, że "ścierka, czy delikatny pasek nikomu nie zaszkodziły".

Najmocniej dostało mu się od Rafała Gawła. Reakcja Pudziana była natychmiastowa. Przedstawił pozew, który wzywa Gawła do natychmiastowego usunięcia wpisu, przeproszenia Mariusza Pudzianowskiego oraz zapłaty 10 tysięcy złotych na cel społeczny, związany z ochroną zdrowia psychicznego dla dzieci.

Zobacz także: Odmrażanie gospodarki. "Trzeba zacząć planować zmiany"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić