aktualizacja 

Rozstali się 2 tygodnie temu. Znów są razem?

2

W niedzielę (5 maja) Paula Badosa poinformowała, że jej związek ze Stefanosem Tsitsipasem. Mimo to w ostatnim czasie pojawiły się zdjęcia oraz nagrania, na których Hiszpanka przebywała wraz z Grekiem. W dodatku tenisistka i tenisista w pewnym momencie szli nawet za rękę.

Rozstali się 2 tygodnie temu. Znów są razem?
Na zdjęciu: Stefanos Tsitsipas i Paula Badosa (Twitter)

Minęły dwa tygodnie od dnia, w którym Hiszpanka Paula Badosa poinformowała o rozstaniu z Grekiem Stefanosem Tsitsipasem. Tym samym związek tenisowej pary dobiegł końca.

"Po dokładnym rozważeniu i wielu wspólnie spędzonych chwilach Stefanos i ja zdecydowaliśmy się polubownie rozstać" - brzmiały słowa tenisistki w relacji na Instagramie.

Teraz jednak pojawiły się spekulacje, jakoby para miała do siebie wrócić. Świadczą o tym nagrania oraz zdjęcia, które pojawiły się w mediach społecznościowych, a konkretnie na portalu X.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Huknął jak z armaty. Bramkarz się tego nie spodziewał

Profil Tsitsidaily regularnie śledzi wydarzenia z życia Tsitsipasa. I dzięki temu dowiedzieliśmy się, że tenisista i tenisistka wspólnie spędzili czas w monakijskim Monte Carlo.

Para wspólnie spacerowała, a co więcej szli wspólnie za rękę. I to właśnie sugeruje, że Hiszpanka i Grek mogli zdecydować się na powrót do siebie, mimo iż oficjalnie żaden z nich nie poinformował, jakoby miało do tego dojść.

Co prawda Badosa przy przekazaniu informacji o zerwaniu zaznaczyła, że pozostają przyjaciółmi, jednak w momencie, gdy wraz z Tsitsipasem szła za rękę, trudno mówić o przyjaźni. I można spodziewać się, że plotki na temat ich związku nie umilkną.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić