Rywal Adamka przemówił po deklasacji. "Utarłem mu nosa"

5

Patryk "Bandura" Bandurski został pozbawiony wszelkich argumentów w walce bokserskiej z utytułowanym Tomaszem Adamkiem. Mimo to w udzielonym tuż po pojedynku wywiadzie tryskał dobrym humorem i entuzjastycznie opowiadał o swoich odczuciach po pojedynku z "Góralem".

Rywal Adamka przemówił po deklasacji. "Utarłem mu nosa"
Face to face Patryka Bandurskiego i Tomasza Adamka (Licencjodawca, Patryk Bandurski Instagram)

Dla Patryka "Bandury" Bandurskiego starcie z Tomaszem Adamkiem było trzecim występem dla Fame MMA. Youtuber wygrał swoje dwie wcześniejsze walki, które toczyły się na zasadach boksu w małych rękawicach - najpierw uporał się z Alanem Kwiecińskim, a potem pokonał Piotra Szeligę. 47-letni były mistrz świata dobitnie pokazał mu jednak, jaka jest różnica między freak fighterami a profesjonalnymi sportowcami.

"Góral" od samego początku zdominował rywala i w pełni kontrolował pojedynek. Bandurski nie potrafił znaleźć odpowiedzi na błyskawiczne ciosy rywala. W trakcie trwającej trzy rundy batalii Adamek cztery razy posyłał youtubera na deski. "Bandura" ostatecznie jednak dotrwał do werdyktu.

31-letni youtuber od momentu ogłoszenia walki wypowiadał się z dużym szacunkiem o Adamku. Jego narracja nie zmieniła się również po przegranej. W wywiadzie udzielonym niedługo po zakończeniu gali podkreślał, ze walka z "Góralem" dała mu wiele satysfakcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Świątek za mocna dla Sabalenki! Zobacz skrót finału
Czekałem na Tomka jak na wielki tort. W ogóle się nie stresowałem. Jedyne co, to faktycznie czułem, że miałem strasznie sucho w ustach, więc to był może jakiś jedyny objaw. Ale nie - nie bałem się, nie stresowałem się. To jest tak, jakbyś po prostu zagrał wymarzony mecz z Cristiano Ronaldo - relacjonował Maciejowi Turskiemu z "Kanału Sportowego".

W dalszej części swojej wypowiedzi Bandurski był wyraźnie zadowolony z tego, że przetrwał do ostatniego gongu. Ocenił również, że fakt ten mógł zaskoczyć Adamka.

Wiedziałem, że mnie nie znokautuje (Adamek - przyp. red). Czułem się po prostu świetnie. Przegrałem, ale co z tego? Były trzy rundy, utarłem mu tym nosa, więc myślę, że mnie zapamięta - mówił uśmiechnięty "Bandura".
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić