VDB| 

Sebastian Fabijański wściekł się jak nigdy. Potem stało się to

12

Konflikt między Filipem Marcinkiem a Sebastianem Fabijańskim trwa od kilku miesięcy. Ostateczne starcie obu panów odbędzie się we wrześniu w klatce na gali Fame MMA 19. W ramach promocji tego wydarzenia obaj mieli okazję konfrontować się podczas wydarzeń promocyjnych, ale to, co zdarzyło się podczas ostatniego programu, przeszło wszelkie granice.

Sebastian Fabijański wściekł się jak nigdy. Potem stało się to
Sebastian Fabijański nie wytrzymał podczas przed Fame MMA (Twitter)

Angaż Sebastiana Fabijańskiego przez Fame MMA był uznawany za wielki hit. Znany aktor i raper był gwarancją przyciągnięcia nowych fanów. Miał on już okazję zadebiutować, i choć zapowiadał formę życia, został brutalnie pobity przez innego muzyka, Wacława "Wac Toja" Osieckiego. To go jednak nie zniechęciło do sportów walki. Podczas wrześniowej gali Fame MMA 19 zmierzy się z innym raperem, Filipem Marcinkiem.

Nienawiść Fabijańskiego i Marcinka

Walka Fabijańskiego z popularnym "Filipkiem" wydawała się nieunikniona. Już od samego początku aktora w największej federacji freak fightowej w Europie widać było złą krew. Filip Marcinek wielokrotnie zaczepiał potencjalnego oponenta, aż w końcu udało mu się doprowadzić do tego zestawienia.

Ta zła krew pomiędzy artystami powoduje, że nie brakuje emocji w programach zapowiadających galę. Ostatnio mieli oni okazję spotkać się w trakcie programu "Face-to-Face". Jednak ich dyskusja nabrała nieoczekiwanego obrotu. Obaj rzucali się sobie do gardeł i bezlitośnie komentowali swoją twórczość. W pewnym momencie tematy stawały się coraz bardziej osobiste, i Sebastian Fabijański nie wytrzymał.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Aktor w pewnym momencie wziął szklankę i oblał zarówno przyszłego rywala, jak i prowadzącego program, Michała "Boxdela" Barona. Przy tym krzyczał niczym opętany, że jest zbyt przystojny na występy w Fame MMA. Po tym "przedstawieniu" opuścił studio.

Na chwilę wrócił jeszcze do programu, ale to trwało dosłownie chwilę. Po kolejnej prowokacji "Filipka", wstał, powiedział, że musi wracać zająć się synem, i ostatecznie opuścił studio.

Kontrowersyjne zachowanie szeroko komentowane w internecie

Kontrowersyjne zachowanie Sebastiana Fabijańskiego było szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Przeważały negatywne opinie, które wskazywały na niezbyt stabilną psychikę artysty. Jedną z osób, która podzieliła się swoimi przemyśleniami na ten temat, był dziennikarz Kuba Wątor.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Czy przemyślenia znanego dziennikarza się sprawdzą? Wszystko okaże się podczas Fame MMA 19, która została zaplanowana na 2 września. Oprócz wspomnianej walki w klatce zobaczymy między innymi Arkadiusza Tańculę, Dominikę Rybak i Jakuba Nowaczkiewicza.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić