Skandal w Fame MMA? Chodzi o walkę Don Kasjo z Parkiem

19

Choć zbliża się gala Fame MMA 12, to wciąż nie milkną echa "dziesiątki", podczas której w walce wieczoru zmierzyli się Kasjusz Życiński i Norman Parke. Decyzją sędziów górą był "Stormin". Teraz "Don Kasjo" ujawnił sensacyjne szczegóły.

Skandal w Fame MMA? Chodzi o walkę Don Kasjo z Parkiem
Nie milkną echa walki Don Kasjo z Parkiem (Instagram)

To było wielkie wydarzenie w Fame MMA. Kasjusz Życiński zmierzył się w walce wieczoru z Normanem Parkiem, który na swoim koncie miał już mistrzostwo KSW i walki w organizacji UFC.

Stoczyli pojedynek na zasadach bokserskich. Starcie było wyrównane, a "Stormin" otrzymał nawet punkt minusowy. Mimo to zwyciężył decyzją sędziów.

Decyzja arbitrów wzbudziła ogromne kontrowersje. Zaraz po walce w oktagonie pojawił się Michał "Boxdel" Baron, który zapowiedział złożenie oficjalnego protestu. Głosów, że to "Don Kasjo" zwyciężył, nie brakowało.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ostatecznie werdykt został podtrzymany. W dalszym ciągu nie zgadza się z nim sam Życiński, który po drugiej konferencji przed galą Fame MMA 12 zdradził szokujące szczegóły.

Walka Don Kasjo - Parke. Zawodnik ujawnił sensacyjne szczegóły

W walce z Parkiem padłem ofiarą wewnętrznej polityki Fame MMA. Włodarze wypłacili mi 100 tys. złotych premii za wygraną walkę, więc też uważają, że wygrałem - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".
Nie będę wchodził w szczegóły ich działań, bo powiedzieli, że nie mogą nic zmienić i prosili, żebym to uszanował. Mimo wszystko premię dostałem jak za wygraną walkę, zresztą cały świat boksu uważa, że wygrałem to starcie, więc nie będę tego drążył - dodał "Don Kasjo".

Przed Kasjuszem Życińskim kolejna walka. Na gali Fame MMA 12 zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Znów rywalizował będzie na zasadach bokserskich. Oprócz nich swoje umiejętności zaprezentują m.in. Krzysztof Radzikowski, Kamila Wybrańczyk czy Jacek Murański.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fame MMA 12. Gdzie oglądać?

Gala Fame MMA 12 odbędzie się 20 listopada o godz. 20:00. Transmisję z imprezy będzie można obejrzeć wyłącznie w systemie pay-per-view na portalu famemma.tv. Koszt dostępu zaczyna się od 24,99 zł.

Zobacz także: Aktor hitu TVP z wielkim triumfem. O tym niewielu wcześniej wiedziało
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić