Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSZ
|

Skandaliczny atak. Dyskwalifikacja na całe życie

27
Podziel się:

Junior ruszył z furią w kierunku sędziego i powalił go na lód. W ten sposób zapracował na długie zawieszenie.

Skandaliczny atak. Dyskwalifikacja na całe życie
Groźny atak w meczu hokeja na lodzie (Twitter, Twitter)

Do poważnego incydentu doszło w meczu ligi juniorów USPHL w Stanach Zjednoczonych. Hokeista zespołu South Shore Kings dał się ponieść niezdrowym emocjom i zaatakował prowadzącego mecz sędziego. 20-latka zdecydowanie poniosło.

Rozpoczęło się dość niewinnie. W trzeciej tercji młody sportowiec wpadł na arbitra blisko band. Na tym etapie można było jeszcze mówić o niefortunnej kolizji. Sędzia nie tolerował jednak nieuwagi hokeisty i energicznie dał do zrozumienia, że wyklucza go z końcówki meczu.

Decyzja sędziego, a także jego teatralne zachowanie rozsierdziły ostatecznie agresora. 20-letni Paul nagle ruszył z furią i powalił arbitra liniowego na lód. Taka reakcja była już karygodna.

"USPHL ma zero tolerancji dla każdego gracza uderzającego sędziego. Działania zawodnika poskutkowały dożywotnim zawieszeniem" - czytamy w oświadczeniu organizacji prowadzącej rozgrywki.

Sprawa jest badana przez władze lokalne, a mecz zostanie dokończony bez 20-letniego Paula w innym terminie.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
Liberał
4 miesiące temu
Dlaczego PiS nadal sprowadza codziennie setki ton węgla od Putina które kupowane są przez energetyczne spółki Skarbu Państwa? Przecież w 5 minut mogliby zrezygnować!!!
Dżindżinier
4 miesiące temu
Ja pitolę ale nadmiar znawców hokeja?👆 Co ma Sikorski, czy inny polityk do ligi młodzieżowej hokeja na lodzie i to za wielką wodą US&a ? A tak pokrótce, czytając wasze ( cipki) wypociny , gdyby iść tą drogą rządów byśmy byli pieskami putynienki jak ten knur. Sami sobie podkładacie hak pod nogi takim myśleniem. Co więcej. Ja wiem, że raz na milion trafia się ktoś tak wyjątkowy jak ja, który przy kawie śniadaniowej zagląda w ploteczki i kaczki dziennikarskie, by poprawić sobie królewski nastrój durnotom artykułu i postawy jej autora. Ale to nie zmienia faktów, iż takie osoby wiedzą, że młody ktoś nie gadałby o polityce, tylko o kręgu bardziej przyziemnych sobie spraw. A to oznacza, że za tymi wszystkimi tekstami komentarzy o politykach siedzą ludzie dorośli, ojcowie, matki pracy i, a zwłaszcza emeryci... Wstyd! Być tak ćwierć inteligentnym i się z tym nie kryć, po prostu wstyd.
HOOD
4 miesiące temu
Nie pomagając Ukrainie, wspierasz bandytę z Kremla.
Lody, lody
4 miesiące temu
Najważniejsze że w dłonie mu ciepło,bo ma rękawiczki
Bat Chłopski
4 miesiące temu
Czy Sikorski był na proszkach gdy krytykował wypowiedź Kaczyńskiego o tym że po Gruzji będzie Ukraina ?
Goldengecko
4 miesiące temu
No cóż niektórzy na Wojnie już sporo zarobili kto wziął kredyt w Rublach Kupił $ przed podwyżką kursu i sprzedał ustawił się do końca życia
Vince
4 miesiące temu
Biedaczek chyba długo nie miał jakiejś kobitki pod sobą, dlatego gdzieś musiał się rozładować.
OOO!!!
4 miesiące temu
NA PROCHACH JECHAŁ ....ALBO NIEPRZYSTOSOWANY ....PRZED WOJNĄ BYŁY OŚRODKI RESOCJALIZACJU CZYLI POPRAWCZAKI Z OSTRĄ KINDERSZTUBĄ ....DZIŚ SĄ SZKOLY SPECJALNE " z wyższym dofinansowaniem dla nauczycieli .... Ale ogólny poziom agresji i patologii jest znacznie zwiększony nawet w dobrych Liceach ....wszyscy biorą co popadnie , nieliczni są poza tym ( czasem ) .
birton
4 miesiące temu
Ukrainie i Ameryce śmierć, Lwów zawsze polski
andy
4 miesiące temu
Skorzystam z okazji i podzielę się moim poglądem. Wobec obrzydliwego serwilizmu wszystkich federacji sportowych oświadczam, że wszelkie zawody sportowe w moim domu od dzisiaj na zawsze pozostają persona non grata. Daję bana nie tylko wszelkim transmisjom, ale także wszystkim komentatorom, którzy uważają iż w obecnej sytuacji przystoi popierać organizacje, które szlachetną rywalizację sportową zamieniły w źródło zysków poprzez układanie się z wielkimi koncernami paliwowymi, z bukmacherami i innymi bandytami.
ATOM !!!
4 miesiące temu
Zablokowaliście komentarze i teraz kompletna propaganda na WPW a jaka jest rzeczywistość !!! o taka WIG20 -10.87%
kibic
4 miesiące temu
Spoko.Jeżeli zawiesili go dożywotnio to po śmierci go odwieszą.
Żartowniś
4 miesiące temu
Łooo matko zamiast dać sędziemu cukierki Halls to ten się na niego z łapami rzuca.
Arek
4 miesiące temu
LITOSCI!!!! Po pierwsze 20 letni zawodnik jest już SENIOREM a nie młodzikiem! Po drugie "dyskwalifikacja na całe zycie" nie jest "zawieszeniem"!!!! Zawieszenie jest czasowe z opcja powrotu, a dyskwalifikacja jest nieodwracalna!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić