aktualizacja 

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie zawodniczki. Została wyrzucona z klubu

48

Sportowcy muszą uważać, co zamieszczają w swoich mediach społecznościowych. Czasami bowiem są karani za swoje zachowanie. Piłkarka Madelene Wright za dwa krótkie nagrania wideo straciła pracę.

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie zawodniczki. Została wyrzucona z klubu
Madeleine Wright (Twitter.com)

Snapchat nie jest już tak popularny, jak kilka lat temu. Wygląda jednak na to, że nie został jeszcze zapomniany, bo wyczyn Madelene Wright odbił się w Anglii szerokim echem. Zawodniczka Charlton Athletic świetnie się bawiła, ale zapomniała o odpowiedzialności.

22-letnia piłkarka zamieściła dwa kilkusekundowe wideo. Na pierwszym z nich wdychała gaz z balona wraz z grupą przyjaciół. Natomiast na drugim piła szampana, będąc równocześnie kierowcą. "The Sun" udostępnił jeszcze nagranie, na którym piłkarka trzyma szczeniaka, a jego łapy spoczywają na kierownicy. Miało to sprawiać wrażenie, że to pies prowadzi pojazd. Do tamtego incydentu doszło rok temu, gdy była zawodniczką Milwall.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Rzecznik klubu poinformował "The Sun" że klub widział nagranie i zbadał tę sprawę. "Jako klub jesteśmy rozczarowani zachowaniem, które nie odzwierciedla standardów przestrzeganych przez zespół. Zawodniczka ma wyrzuty sumienia, ale opuściła już klub" - przekazał rzecznik.

Wygląda na to, że skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie Madelene Wright może zaważyć na jej karierze. Piłkarka już w dwóch klubach dopuściła się do poważnych incydentów. Teraz w trakcie sezonu straciła pracodawcę.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ale wściekłość! Trener w Rumunii wpadł w szał
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić