Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Słynna "rakieta" na rajskiej plaży. Tenisistka odpoczywa po trudnym sezonie

8
Podziel się:

Ajla Tomljanović to jedna z najpiękniejszych zawodniczek w świecie tenisa. Teraz odpoczywa po trudnym sezonie i zdecydowała się opublikować gorące zdjęcia na Instagramie.

Słynna "rakieta" na rajskiej plaży. Tenisistka odpoczywa po trudnym sezonie
Piękna tenisistka pokazała nogi. (Instagram)

Piękna zawodniczka Ajla Tomljanović pochodzi z Chorwacji, ale od 2018 roku reprezentuję Australię. Od dłuższego czasu spotyka się głównie z tenisistami. Najpierw przez kilka lat była w związku z Nickiem Kyrgiosem. Od sierpnia 2019 roku roku spotyka się z Matteo Berrettinim.

Myślę, że jeśli masz szczęśliwe życie poza kortem, to zdecydowanie pomaga ci w karierze. Jednocześnie musisz być mądry, aby potrafić to zrównoważyć - cytował Tomljanović portal au.sports.yahoo.com.

Tomjanovic zajmuje obecnie 45. miejsce w notowaniu WTA. Grudzień to ważny miesiąc dla wielu tenisistów, gdyż można wtedy po sezonie naładować akumulatory. Chorwatka wypoczywa razem z chłopakiem nad morzem.

Gorące zdjęcia

W weekend Tomljanovic podzieliła się z kibicami gorącymi zdjęciami w bieliźnie, a fani talentu i urody Australijki pośpieszyli z komplementami. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że na Instagramie bardzo rzadko zdecydowała się publikować zdjęcia w bikini.

"Piękna kobieta", "Cudowny uśmiech", "Świetna dziewczyna i świetna tenisistka", "Wspaniała figura" - to tylko niektóre komentarze, które pojawił się pod jej postem na Instagramie.

Zobacz także: 2 minuty nocy po 2 miesiącach dnia polarnego. Całkowite zaćmienie słońca nad Antarktydą
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
jk44
6 miesięcy temu
Nie jest piękną
legion
6 miesięcy temu
Jej mama jest Bośniaczką.
Penis player
6 miesięcy temu
Jest przeciętna gdzie tu piękno ja się pytam??!!!
Jurny Stefan
6 miesięcy temu
Chłop!
........bhuii
6 miesięcy temu
Gdzie ten kobiecy tpenis?
aaabbb
6 miesięcy temu
Marian Banaś?
donald z danz...
6 miesięcy temu
Uśmiech może i piękny, ale byłby w przypadku konia.
Marian z PiS
6 miesięcy temu
Uwielbiam kobiecy tenis, jazdę figórową na lodzie i piłkie plażową. Po krótkim entuzjastycznym uniesieniu szypko i mocno zasypiam.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić