aktualizacja 

Stewardessa zarzuca molestowanie znanemu sportowcowi. Rozpoczął się proces

0

- Podczas 27 lat pracy nie doświadczyłam nigdy tak złego zachowania - mówiła stewardessa w oświadczeniu przed sądem.

Stewardessa zarzuca molestowanie znanemu sportowcowi. Rozpoczął się proces
Thorbjorn Olesen na polu golfowym (Instagram, Instagram)

Thorbjorn Olesen jest duńskim profesjonalnym golfistą, startuje w zawodach European Tour. Cieniem na jego karierze sportowej kładzie się incydent, do którego doszło dwa lata temu w samolocie ze Stanów Zjednoczonych do Anglii. Załoga British Airways relacjonuje, że zachowanie sportowca na pokładzie było skandaliczne.

Właśnie rozpoczął się proces Olesena. Wśród stawianych mu zarzutów są napaść na tle seksualnym, pijaństwo w samolocie. Duńczyk pod wpływem alkoholu miał oddać mocz na siedzenia, atakować załogę fizycznie, molestować jedną ze stewardess.

- Wyglądało na to, że Olesen i jego towarzysze podróży postanowili urządzić sobie przyjęcie w samolocie. Zaatakował mnie i nie słuchał moich instrukcji. Nie chciał mnie puścić, a później przysunął twarz do mojej szyi. Czułam, że nie wie co robi. W amoku przekroczył granice - cytuje stewardessę Sarah White portal mondo.rs.

Olesen został aresztowany w 2019 roku. W obliczu zarzutów mówił policji, że nie pamięta swojego zachowania w samolocie, ponieważ pomieszał alkohol ze środkami nasennymi. Stewardessa relacjonuje, że golfista był w takim stanie, że ledwo był w stanie samodzielnie opuścić toaletę.

- Powiedział, że czuł się okropnie, było mu wstyd i bardzo przykro - mówił prokurator o oskarżonym w czasie rozprawy.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić